Quote (Inakwo @ 11 Feb 2013 15:45)
én oktober 16án elinditottam az igénylést, a suli is elküldte az OM-be, de még mindig nincs diákom
ideiglenest meg csal 60napra kapok és mivel levelezőre járok igy csak szombatonként kell sulibamennem amikor nincs TO
szoval angyon fasza ez a rendszer és szopjon le az a kurva OM hogy 3 honapja nem képesek megcsinálni azt a kurva diákot
Levelezőre jár egyáltalán utazási kedvezmény? Én anno szeptemberben adtam le, és májusban érkezett meg. De gurke már másod vagy harmadéves, nem?
Quote (TassassinHc @ 11 Feb 2013 15:35)
de azért ennek is van elévülési ideje...
egyébként pedig köteles vagy megmutatni a papírjaidat, de nem vagy köteles odaadni.
továbbá nem vagy köteles aláírni sem
és ha nem írod alá, akkor nem küldenek ki semmit.
A közterület-felügyelőnek köteles vagy átadni, és nincs mese. Ellenkező esetben rendőri intézkedést von maga után.
A bírósági határozat is elévül? ^^ elég fura lenne, ha valami elég sokáig nem fizetsz ki azt már nem is kell... ez nem tűnik valószínűnek.
Quote (Fej @ 11 Feb 2013 15:52)
tfw rámír egy csaj akinek megdugtam az anyát, a legrosszabb feel h bejön a csaj
tudja, hogy megvolt az anyja? Ha nem, akkor lehet még jobb feel is a dolog...
This post was edited by CyberPunk666 on Feb 11 2013 07:56am