d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1149814991500150115025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:52am
tfw rámír egy csaj akinek megdugtam az anyát, a legrosszabb feel h bejön a csaj
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 11 2013 07:54am
Quote (Inakwo @ 11 Feb 2013 15:45)
én oktober 16án elinditottam az igénylést, a suli is elküldte az OM-be, de még mindig nincs diákom

ideiglenest meg csal 60napra kapok és mivel levelezőre járok igy csak szombatonként kell sulibamennem amikor nincs TO

szoval angyon fasza ez a rendszer és szopjon le az a kurva OM hogy 3 honapja nem képesek megcsinálni azt a kurva diákot


Levelezőre jár egyáltalán utazási kedvezmény? Én anno szeptemberben adtam le, és májusban érkezett meg. De gurke már másod vagy harmadéves, nem?

Quote (TassassinHc @ 11 Feb 2013 15:35)
de azért ennek is van elévülési ideje...
egyébként pedig köteles vagy megmutatni a papírjaidat, de nem vagy köteles odaadni.
továbbá nem vagy köteles aláírni sem

és ha nem írod alá, akkor nem küldenek ki semmit.


A közterület-felügyelőnek köteles vagy átadni, és nincs mese. Ellenkező esetben rendőri intézkedést von maga után.
A bírósági határozat is elévül? ^^ elég fura lenne, ha valami elég sokáig nem fizetsz ki azt már nem is kell... ez nem tűnik valószínűnek.


Quote (Fej @ 11 Feb 2013 15:52)
tfw rámír egy csaj akinek megdugtam az anyát, a legrosszabb feel h bejön a csaj


tudja, hogy megvolt az anyja? Ha nem, akkor lehet még jobb feel is a dolog...

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 11 2013 07:56am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 11 2013 07:54am
Quote (Fej @ 11 Feb 2013 15:52)
tfw rámír egy csaj akinek megdugtam az anyát, a legrosszabb feel h bejön a csaj


Kepet meg majd az anya fog postolni??
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:55am
Quote (josheide @ Feb 11 2013 02:54pm)
Kepet meg majd az anya fog postolni??


max neked küldök facen, ide ki nem rakom :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 11 2013 07:56am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Feb 2013 14:54)
Levelezőre jár egyáltalán utazási kedvezmény? Én anno szeptemberben adtam le, és májusban érkezett meg. De gurke már másod vagy harmadéves, nem?



A közterület-felügyelőnek köteles vagy átadni, és nincs mese. Ellenkező esetben rendőri intézkedést von maga után.


nappalis vagyok csak levelezős tanrendben tanulunk MSC-n akik nappalira vettek fel

azért ez nem teljesen normális hogy fél év mire megkapsz egy kurva okmányt
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 11 2013 07:56am
Quote (Inakwo @ 11 Feb 2013 15:45)
én oktober 16án elinditottam az igénylést, a suli is elküldte az OM-be, de még mindig nincs diákom

ideiglenest meg csal 60napra kapok és mivel levelezőre járok igy csak szombatonként kell sulibamennem amikor nincs TO

szoval angyon fasza ez a rendszer és szopjon le az a kurva OM hogy 3 honapja nem képesek megcsinálni azt a kurva diákot


de wut? ha levelezore jarsz, akkor diakot kapsz, de diak berletet nem hasznalhatsz :D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 11 2013 07:57am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Feb 2013 14:54)
Levelezőre jár egyáltalán utazási kedvezmény? Én anno szeptemberben adtam le, és májusban érkezett meg. De gurke már másod vagy harmadéves, nem?



A közterület-felügyelőnek köteles vagy átadni, és nincs mese. Ellenkező esetben rendőri intézkedést von maga után.


én úgy tudom, hogy megmutatni vagy köteles, de átadni nem.
de lehet, rosszul tudom.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 11 2013 07:57am
tfw possible-gfnek megdicsérem a pólóját
>kiderül h amit random feliratnak néztem egy zenekar
>berak egy számot, valami patrician-core obskúrus zene
>tök casual plebnek érzem magam

This post was edited by ElCapitano on Feb 11 2013 07:57am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:57am
Quote (ElCapitano @ Feb 11 2013 02:57pm)
tfw possible-gfnek megdicsérem a pólóját
>kiderül h amit random felíratnak néztem egy zenekar
>berak egy számot, valami patrician-core obskúrus zene
>tök casual plebnek érzem magam


ez van mikor 15 éves csajokkal randizol
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:58am
Quote (Fej @ Feb 11 2013 02:57pm)
ez van mikor 15 éves csajokkal randizol


jobb mint anyákat baszni, motherfucker
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149814991500150115025001Next
Closed New Topic New Poll