Quote (cowding @ Oct 7 2016 06:55pm)
ha erről nem mindet láttam akkor pótolni kéne v mi ez
hát láttam rajta jó filmeket, és gondoltam lementem
a kísérletet megnéztem multkor, elég fos volt úgyhogy nem tudom
a revolverről már hallottm hogy kurvajó, de attól függ, melyiket nem láttad?
Quote (Flutter @ Oct 7 2016 06:56pm)
es ha tetszett?
milyen film ez amugy?
mi a cime?
a lány a vonaton? vagy valami ilyesmi
a holtodiglan nekem is tetszett, ez nagyon fos volt.
kicsit úgy éreztem magam mintha a szürke 50 árnyalatát nézném megint