d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1149814991500150115021650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 29 2016 11:29am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 29 Sep 2016 18:54)
http://www.youtube.com/watch?v=p1n4vpOjm5E


most mi ez a szar? :D
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 29 2016 11:30am
Quote (sylke @ Sep 29 2016 06:29pm)
most mi ez a szar? :D


reméltem ti adtok majd választ erre
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2016 11:52am
A vonatos lányos filmet ha kést szorítanak a torkotokhoz se nézzéztek meg

Ha a holtodiglan se tetszett, akkor ez megkevesbe fog
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 7 2016 11:55am
Quote (anyd @ Sep 28 2016 10:15am)


ha erről nem mindet láttam akkor pótolni kéne v mi ez
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 7 2016 11:56am
Quote (anyd @ Oct 7 2016 06:52pm)
A vonatos lányos filmet ha kést szorítanak a torkotokhoz se nézzéztek meg

Ha a holtodiglan se tetszett, akkor ez megkevesbe fog


es ha tetszett?
milyen film ez amugy?
mi a cime?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2016 12:02pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 06:55pm)
ha erről nem mindet láttam akkor pótolni kéne v mi ez


hát láttam rajta jó filmeket, és gondoltam lementem
a kísérletet megnéztem multkor, elég fos volt úgyhogy nem tudom

a revolverről már hallottm hogy kurvajó, de attól függ, melyiket nem láttad?
Quote (Flutter @ Oct 7 2016 06:56pm)
es ha tetszett?
milyen film ez amugy?
mi a cime?


a lány a vonaton? vagy valami ilyesmi
a holtodiglan nekem is tetszett, ez nagyon fos volt.
kicsit úgy éreztem magam mintha a szürke 50 árnyalatát nézném megint
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 7 2016 12:04pm
Quote (anyd @ Oct 7 2016 08:02pm)
hát láttam rajta jó filmeket, és gondoltam lementem
a kísérletet megnéztem multkor, elég fos volt úgyhogy nem tudom

a revolverről már hallottm hogy kurvajó, de attól függ, melyiket nem láttad?

a lány a vonaton? vagy valami ilyesmi
a holtodiglan nekem is tetszett, ez nagyon fos volt.
kicsit úgy éreztem magam mintha a szürke 50 árnyalatát nézném megint


első sor, viharsziget, memento, source code, edge of tomorrow, sucker punch, mr nobody
meg van még 1-2 ami gyanús h láttam de nem vennék rá mérget(pld a moon)

This post was edited by cowding on Oct 7 2016 12:05pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2016 12:08pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 07:04pm)
első sor, viharsziget, memento, source code, edge of tomorrow, sucker punch, mr nobody
meg van még 1-2 ami gyanús h láttam de nem vennék rá mérget(pld a moon)


viharsziget, source code, mr nobody nekem benne vannak a top10ben
najo source code top50ben, de azért láttam 3x
viharsziget és mr nobody kibaszott epic filmek
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 12:08pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 08:04pm)
első sor, viharsziget, memento, source code, edge of tomorrow, sucker punch, mr nobody
meg van még 1-2 ami gyanús h láttam de nem vennék rá mérget(pld a moon)


moon pedig elég top tier
igazából egész jo mindegyik amit láttam és fennvan a listan
meg is nézem a többit sztem

btw: elso predestination, ha valaki nem tudná kiolvasni, mert le van vágva a vége
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 7 2016 12:10pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 7 2016 07:08pm)
moon pedig elég top tier
igazából egész jo mindegyik amit láttam és fennvan a listan
meg is nézem a többit sztem

btw: elso predestination, ha valaki nem tudná kiolvasni, mert le van vágva a vége



az eléggé wtf film, az se rossz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149814991500150115021650Next
Add Reply New Topic New Poll