d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1149714981499150015015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 11 2013 07:05am
Quote (Karan2_Returned @ Feb 11 2013 01:47pm)
>tfw nem müködik a robotom es szinte elöröl kell kezdenem


Megis megoldottam, szerencsere csak egy helyen rosszul forrasztottam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:06am
Quote (Karan2_Returned @ 11 Feb 2013 14:05)
Megis megoldottam, szerencsere csak egy helyen rosszul forrasztottam.


inb4 imdeth
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 11 2013 07:11am
Quote (Rawen @ 11 Feb 2013 15:06)
inb4 imdeth


danika ain't trifflin' with no stale ass bot
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:14am
tfw
péntek, megyek suliba
jön az ellenőr, mutatom bérlet, aszondja diák
mondom az nincs, de itt az indexem, aszondja nn, need diák vagy iskolalátogatási
mondom itt az indexem a kurvaanyád, iskolalátogatásiért meg most megyek
aszondja nn, need személyi, mondom nekem meg mekcsiken menü kólával
mögötte áll a közterületis, aszondja ne humorizáljunk, adjak személyit, mondom okj
16ezres csekk, rohanok suliba iskolalátogatásiért, megyek akácfautca, 2 napon belül ha befizetem csak 2k a 16 helyett
adom a papirokat, aszondja a faszi ez nem az a papír, mondom wtf, spanod mondta jó az iskolalátogatási
aszondja nn, need ideiglenes diák, mondom wtf
futok okmámyirodába, igénylek diákot, ad papírt aszodja ezzel mehetek a suliba, mondom okj
megyek suliba, aszondja a nő, ma nincs diák ügyintézés, mondom wtf
hétfő, megyek diákot intézni, nagynehezen sikerül, kapok ideiglenes papírt, megyek akácfautcába büntetést fizetni
adom a papírt, csávó aszondja, na ez a papír kell, mondom fasza
aszondja viszont van itt még egy büntetés 2011 augusztusáról, 25k, azt is fizetni kell
mondom nn, most ezt akarom intézni
aszondja nn, addig nem lehet
mondom a kurva anyád akkor, 2 év az elévülési idő, inkább megvárom, úgysincs semmi a nevemen, nem tudnak lófasztse kezdeni velem
aztán még egy kurva anyád meg egy csá

bad feel
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 11 2013 07:17am
Quote (xGurke @ 11 Feb 2013 14:14)
tfw
péntek, megyek suliba
jön az ellenőr, mutatom bérlet, aszondja diák
mondom az nincs, de itt az indexem, aszondja nn, need diák vagy iskolalátogatási
mondom itt az indexem a kurvaanyád, iskolalátogatásiért meg most megyek
aszondja nn, need személyi, mondom nekem meg mekcsiken menü kólával
mögötte áll a közterületis, aszondja ne humorizáljunk, adjak személyit, mondom okj
16ezres csekk, rohanok suliba iskolalátogatásiért, megyek akácfautca, 2 napon belül ha befizetem csak 2k a 16 helyett
adom a papirokat, aszondja a faszi ez nem az a papír, mondom wtf, spanod mondta jó az iskolalátogatási
aszondja nn, need ideiglenes diák, mondom wtf
futok okmámyirodába, igénylek diákot, ad papírt aszodja ezzel mehetek a suliba, mondom okj
megyek suliba, aszondja a nő, ma nincs diák ügyintézés, mondom wtf
hétfő, megyek diákot intézni, nagynehezen sikerül, kapok ideiglenes papírt, megyek akácfautcába büntetést fizetni
adom a papírt, csávó aszondja, na ez a papír kell, mondom fasza
aszondja viszont van itt még egy büntetés 2011 augusztusáról, 25k, azt is fizetni kell
mondom nn, most ezt akarom intézni
aszondja nn, addig nem lehet
mondom a kurva anyád akkor, 2 év az elévülési idő, inkább megvárom, úgysincs semmi a nevemen, nem tudnak lófasztse kezdeni velem
aztán még egy kurva anyád meg egy csá

bad feel


legközelebb hívd Snoopot, elintézi még a helyszínen az ügyet.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 11 2013 07:21am
Quote (xGurke @ 11 Feb 2013 15:14)
tfw
péntek, megyek suliba
jön az ellenőr, mutatom bérlet, aszondja diák
mondom az nincs, de itt az indexem, aszondja nn, need diák vagy iskolalátogatási
mondom itt az indexem a kurvaanyád, iskolalátogatásiért meg most megyek
aszondja nn, need személyi, mondom nekem meg mekcsiken menü kólával
mögötte áll a közterületis, aszondja ne humorizáljunk, adjak személyit, mondom okj
16ezres csekk, rohanok suliba iskolalátogatásiért, megyek akácfautca, 2 napon belül ha befizetem csak 2k a 16 helyett
adom a papirokat, aszondja a faszi ez nem az a papír, mondom wtf, spanod mondta jó az iskolalátogatási
aszondja nn, need ideiglenes diák, mondom wtf
futok okmámyirodába, igénylek diákot, ad papírt aszodja ezzel mehetek a suliba, mondom okj
megyek suliba, aszondja a nő, ma nincs diák ügyintézés, mondom wtf
hétfő, megyek diákot intézni, nagynehezen sikerül, kapok ideiglenes papírt, megyek akácfautcába büntetést fizetni
adom a papírt, csávó aszondja, na ez a papír kell, mondom fasza
aszondja viszont van itt még egy büntetés 2011 augusztusáról, 25k, azt is fizetni kell
mondom nn, most ezt akarom intézni
aszondja nn, addig nem lehet
mondom a kurva anyád akkor, 2 év az elévülési idő, inkább megvárom, úgysincs semmi a nevemen, nem tudnak lófasztse kezdeni velem
aztán még egy kurva anyád meg egy csá

bad feel


a két év arra vonatkozik, hogy addig kell megindítani ellened a hivatalos ügyintézést és nem arra, ha két évig nem fizeted ki, akkor nem is kell. Majd kapsz egy határozatot, hogy tartozol a bíróságtól és majd amikor lesz bejelentett munkahelyed, akkor levonják. Jah és a munkahelyeden is jelezned kell, hogy van-e ilyen jellegű tartozásod (amit a munkabérre kell terhelni). Ami biztosan jó dolog egy új munkahelyen.

Amúgy az új szabályozás (rohadjanak meg) tényleg az, hogy csak akkor kapsz ideiglenes diákot, ha van folyamatban lévő igénylésed.
Btw miért nincs diákod?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:27am
Quote (CyberPunk666 @ Feb 11 2013 01:21pm)
a két év arra vonatkozik, hogy addig kell megindítani ellened a hivatalos ügyintézést és nem arra, ha két évig nem fizeted ki, akkor nem is kell. Majd kapsz egy határozatot, hogy tartozol a bíróságtól és majd amikor lesz bejelentett munkahelyed, akkor levonják. Jah és a munkahelyeden is jelezned kell, hogy van-e ilyen jellegű tartozásod (amit a munkabérre kell terhelni). Ami biztosan jó dolog egy új munkahelyen.

Amúgy az új szabályozás (rohadjanak meg) tényleg az, hogy csak akkor kapsz ideiglenes diákot, ha van folyamatban lévő igénylésed.
Btw miért nincs diákod?


mert tavaly lekéstem a rendelésről, aztán már máshogy kellett volna intézni és leszartam
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 11 2013 07:35am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Feb 2013 14:21)
a két év arra vonatkozik, hogy addig kell megindítani ellened a hivatalos ügyintézést és nem arra, ha két évig nem fizeted ki, akkor nem is kell. Majd kapsz egy határozatot, hogy tartozol a bíróságtól és majd amikor lesz bejelentett munkahelyed, akkor levonják. Jah és a munkahelyeden is jelezned kell, hogy van-e ilyen jellegű tartozásod (amit a munkabérre kell terhelni). Ami biztosan jó dolog egy új munkahelyen.

Amúgy az új szabályozás (rohadjanak meg) tényleg az, hogy csak akkor kapsz ideiglenes diákot, ha van folyamatban lévő igénylésed.
Btw miért nincs diákod?


de azért ennek is van elévülési ideje...
egyébként pedig köteles vagy megmutatni a papírjaidat, de nem vagy köteles odaadni.
továbbá nem vagy köteles aláírni sem

és ha nem írod alá, akkor nem küldenek ki semmit.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2013 07:43am
tfw 11től mostanáig tartott felvenni a tantárgyakat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 11 2013 07:45am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Feb 2013 14:21)
a két év arra vonatkozik, hogy addig kell megindítani ellened a hivatalos ügyintézést és nem arra, ha két évig nem fizeted ki, akkor nem is kell. Majd kapsz egy határozatot, hogy tartozol a bíróságtól és majd amikor lesz bejelentett munkahelyed, akkor levonják. Jah és a munkahelyeden is jelezned kell, hogy van-e ilyen jellegű tartozásod (amit a munkabérre kell terhelni). Ami biztosan jó dolog egy új munkahelyen.

Amúgy az új szabályozás (rohadjanak meg) tényleg az, hogy csak akkor kapsz ideiglenes diákot, ha van folyamatban lévő igénylésed.
Btw miért nincs diákod?


én oktober 16án elinditottam az igénylést, a suli is elküldte az OM-be, de még mindig nincs diákom

ideiglenest meg csal 60napra kapok és mivel levelezőre járok igy csak szombatonként kell sulibamennem amikor nincs TO

szoval angyon fasza ez a rendszer és szopjon le az a kurva OM hogy 3 honapja nem képesek megcsinálni azt a kurva diákot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149714981499150015015001Next
Closed New Topic New Poll