d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1149414951496149714981650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2016 08:22am
Quote (-joey- @ 18 Aug 2016 15:00)
Ez ugyan sorozat, de ha nem még láttad, akkor mindenképpen érdemes: Ash vs Evil Dead.

Ja, meg a Killer Klowns from Outer Space, ha még nem volt meg.


imadtam ezt a sorozatot, meg is nezem mikor lesz season 2
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 18 2016 08:26am
Quote (Fej @ Aug 18 2016 03:22pm)
imadtam ezt a sorozatot, meg is nezem mikor lesz season 2


Elvileg októbertől.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 18 2016 08:26am
Quote (-joey- @ Aug 18 2016 04:00pm)
Ez ugyan sorozat, de ha nem még láttad, akkor mindenképpen érdemes: Ash vs Evil Dead.

Ja, meg a Killer Klowns from Outer Space, ha még nem volt meg.



Ranezek majd ty
Meg a masikra is, kulso urbol csak a mas identitasu afroamerikaiak vannak meg
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Aug 19 2016 02:21am
Suicide squadot tegnap neztuk. Elegge vartam es igazabol nem is csalodtam benne mondjuk volt benne par faszsag+ a vege nem is tetszett te Joker (akit van aki lehuzott de nekem ez a Joker jott be a legjobban eddig) meg a noje nalam carryzte a filmet szoval 2kt siman meger (bar azert maradando elmeny nem lesz) .
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Aug 19 2016 03:35am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 19 2016 04:28am
Quote (Genthor @ 19 Aug 2016 10:35)
http://www.youtube.com/watch?v=aTNJtEXYsyw


régebbi mint az internet
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 24 2016 02:21am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Aug 28 2016 03:24pm


ugy hallottam elegge adja
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 7 2016 08:31am
civil war fentvan a videotékában ha valakit érdekel
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Sep 7 2016 08:34am
Quote (DukeFrostler @ 19 Aug 2016 10:21)
Suicide squadot tegnap neztuk. Elegge vartam es igazabol nem is csalodtam benne mondjuk volt benne par faszsag+ a vege nem is tetszett te Joker (akit van aki lehuzott de nekem ez a Joker jott be a legjobban eddig) meg a noje nalam carryzte a filmet szoval 2kt siman meger (bar azert maradando elmeny nem lesz) .


hihetetlen szar volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149414951496149714981650Next
Add Reply New Topic New Poll