Quote (Vismajor @ 10 Feb 2013 00:01)
>mondom kislestatnak h várjon az ngvel mert kapcsolom a tv-t
>odamegyek tvhez épp egy kafferbivaly kölköt mutatnak, egyedül csámborog a szavannán
>must megvárni hogy megtalálja e a mutert
>ok megtalálja, ülök gép elé mesélem lestatnak a késésem okát
>irja h azt hitte emgfogja zabálni vmi oroszlán a bivalykölyköt
>erről eszembe jut amit délután néztünk műsort, hogy oroszlánmuter megette kafferbivaly kölyköt, aztán elment másik hordával fájtolni, addig odamentek a bivalyok benyomták a revenge-t a kölykökön, visszatér a muter nincsenek meg a kölykök, előkerül az egyik, elvan törve a gerince nem tud a hátsó lábára álni
>innen lestat folytatja, hogy de utána a fiúkölyköt megtalálja a muter és boldogság van
>ezen együtt szivárványhánytunk délután
>wtf feels
Mr. Lestat volt az a Mr. KisLestat.