d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1149314941495149614975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 9 2013 12:18pm
Quote (cowding @ 9 Feb 2013 17:29)
tfw patrik  gépe


kitisztultál már? vagy még éppen tiszta vagy? :D
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Feb 9 2013 12:22pm
Quote (TassassinHc @ 9 Feb 2013 19:18)
kitisztultál már? vagy még éppen tiszta vagy? :D


miért raktál bele egy szóközt te buzi?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 9 2013 12:31pm
Quote (fleSs @ 9 Feb 2013 19:22)
miért raktál bele egy szóközt te buzi?


mert elbasztam.
vagy a 'v'-vel együtt leütöttem a space-t is és nem figyeltem.

ne haragudj, ha megmarta a szemedet.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 9 2013 01:30pm
tass

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2013 05:01pm
>mondom kislestatnak h várjon az ngvel mert kapcsolom a tv-t
>odamegyek tvhez épp egy kafferbivaly kölköt mutatnak, egyedül csámborog a szavannán
>must megvárni hogy megtalálja e a mutert
>ok megtalálja, ülök gép elé mesélem lestatnak a késésem okát
>irja h azt hitte emgfogja zabálni vmi oroszlán a bivalykölyköt
>erről eszembe jut amit délután néztünk műsort, hogy oroszlánmuter megette kafferbivaly kölyköt, aztán elment másik hordával fájtolni, addig odamentek a bivalyok benyomták a revenge-t a kölykökön, visszatér a muter nincsenek meg a kölykök, előkerül az egyik, elvan törve a gerince nem tud a hátsó lábára álni
>innen lestat folytatja, hogy de utána a fiúkölyköt megtalálja a muter és boldogság van
>ezen együtt szivárványhánytunk délután
>wtf feels
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 9 2013 05:03pm
Quote (Vismajor @ 10 Feb 2013 00:01)
>mondom kislestatnak h várjon az ngvel mert kapcsolom a tv-t
>odamegyek tvhez épp egy kafferbivaly kölköt mutatnak, egyedül csámborog a szavannán
>must megvárni hogy megtalálja e a mutert
>ok megtalálja, ülök gép elé mesélem lestatnak a késésem okát
>irja h azt hitte emgfogja zabálni vmi oroszlán a bivalykölyköt
>erről eszembe jut amit délután néztünk műsort, hogy oroszlánmuter megette kafferbivaly kölyköt, aztán elment másik hordával fájtolni, addig odamentek a bivalyok benyomták a revenge-t a kölykökön, visszatér a muter nincsenek meg a kölykök, előkerül az egyik, elvan törve a gerince nem tud a hátsó lábára álni
>innen lestat folytatja, hogy de utána a fiúkölyköt megtalálja a muter és boldogság van
>ezen együtt szivárványhánytunk délután
>wtf feels


Mr. Lestat volt az a Mr. KisLestat.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 9 2013 05:05pm
Quote (Psyclon @ Feb 10 2013 12:03am)
Mr. Lestat volt az a Mr. KisLestat.


kicsi a dhd a nigger wdm mellett, biztos azért betliztem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 9 2013 05:29pm
elult a buli ~ kapitany
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 9 2013 05:50pm
Quote (cowding @ 10 Feb 2013 01:29)
elult a buli ~ kapitany


Mert buli volt ? :O
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 10 2013 05:23am
Quote (josheide @ Feb 10 2013 12:50am)
Mert buli volt ? :O


http://www.youtube.com/watch?v=j7EgJPW1nJA
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149314941495149614975001Next
Closed New Topic New Poll