Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 15 2016 09:25pm)
én is szeretnék egy jó vígjátékot látni már kb 15 éve
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 15 2016 09:28pm)
ez
Quote (Nerz8_Returned @ Aug 15 2016 09:29pm)
++
nem nagyon van ilyen szerintem.
néha végignézem a topseed vígjáték kategóriát ncoreon, de azzal a lendülettel ikszelem is.
jo akkor lehetőséghez mérten
pld az a scouts guide szerintem elég jó volt, hasonló tier elég lenne
Quote (jarabekg @ Aug 15 2016 09:29pm)
letoltottem a zoolander kettot, de elfelejtettem megnezni betepve, jozanon meg nem visz ra a lelek
ben stiller meg adam sandler -re épülő filmek nálam felejtősek, inkább ütném a fejüket mint viccesnek találom
This post was edited by cowding on Aug 15 2016 01:33pm