d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1149114921493149414955001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2013 02:20pm


39 kredit
bb rl
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 8 2013 02:44pm
Quote (xGurke @ 8 Feb 2013 22:20)
http://3.ii.gl/ovTmH0.png

39 kredit
bb rl


én is 39 kreditet vettem fel lol... bb rl :D

Megpróbálok 5.0 feletti ösztöndíjátlagot csinálni...

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2013 02:47pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 8 2013 08:44pm)
én is 39 kreditet vettem fel lol... bb rl :D

Megpróbálok 5.0 feletti ösztöndíjátlagot csinálni...

http://1.ii.gl/GC2frD.png


labview, jog, üzleti kom, közgáz alibi :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 8 2013 02:49pm
Quote (xGurke @ 8 Feb 2013 22:47)
labview, jog, üzleti kom, közgáz alibi :D


Mind kötelező tárgyak.

Közgáz az kötelező gazdasági tárgy
üzleti komm az kötelező szabadon választott humán tárgy
jog kötelező tárgy
a labview meg a szabadon választott tárgyam

Nektek is lesz/volt jog, üzkom/szociológia/valami humán tárgy, meg közg is volt/lesz nektek is.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2013 02:50pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 8 2013 08:49pm)
Mind kötelező tárgyak.

Közgáz az kötelező gazdasági tárgy
üzleti komm az kötelező szabadon választott humán tárgy
jog kötelező tárgy
a labview meg a szabadon választott tárgyam

Nektek is lesz/volt jog, üzkom/szociológia/valami humán tárgy, meg közg is volt/lesz nektek is.


persze, nálunk is kötelezőek
de minek :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 8 2013 02:57pm
Quote (xGurke @ 8 Feb 2013 22:50)
persze, nálunk is kötelezőek
de minek :D


Mondjuk az automatizálás meg a beágy lesz a két fő tárgy, ezek már szakirányosak, és elég komolyan veszik.

laborjaikkal együtt 8-8 kredit és mindkettő államvizsgatárgyam lesz!

Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 8 2013 03:19pm
Tegnap este történt velem ez a sztori,nem tudom titeket érdekel-e. Éppen pultoltam egyedül szerdán, mondhatom unalmas volt mint a szar pangás volt. Már vagy 20 perce csak az On the roadot olvastam, kiélvezve a beat eklektika minden finom árnyalatát. Erre betéved 3 pleb és leülnek sörözni. Az egyik egy átlag plebejus leértékelt narancssárga Zarás nadrágban és kockás ingben (úristen ember, gondoltam mi vagy te egy kibaszott Marty McFly, idejöttél a rohadt 90-es évekből???) A másik már elég zsidónak tűnt de hamar kiderült hogy csak egy sima páváskodó műegyetemista az entry level zenei ízlésével. Aztán ott kullogott utánuk valami. Dustin-Kibaszott-Hoffman az Esőemberben, esküszöm, vártam hogy számolgatja a fogpiszkálókat, de csak ült ott és az asztalt bámulta meg néha a Zaragatyás plebet nézte mint ha szerelmes lenne. Ahogy telt múlt az idő és vihogtak meg söröztek már éreztem hogy gond lesz, komolyan rá volt írva a kockás-inges fazonra hogy balhés típus. Már rég zárnom kellett volna, hogy a beteg gyerekek kórházában önkénteskedhessek, de nem akartam kibaszni ezt a három szerencsétlent, gondoltam ezeknek még rosszabb mint a rákosoknak. Telt múlt az idő már 2,5 órával túllépték a zárást muszáj volt lépnem.

Odajön Mr. Zarafaggot Kockásing és kér még egy kör sört, már tisztára elvolt ázva a forma.
-Ide töltsél belefele a poharamba még egy söröcskét kisapám - kezdi. Ekkor még türelmes voltam, esküszöm!
-Oké haver de ez már az utolsó kör, szóval ha végeztetek zárás van.
-Jólvan na , NE CIGÁNYOZZÁL ÉRTED, mi az hogy utolsó kör, mennyi egy kör, MI? Egyaltalán mi az a kör te bölcsész buzi? - üvöltött Zarafarmer magából kikelve, és közbe odagyűlt a másik két jómadár is.
-Nem szeretnélek korlátozni a söfogyasztásban, az elég degradáló lenne, nem akarlak óvodásként kezelni haver- próbálkoztam még mindig józanul.
-KI AZ ÓVODÁS TE SZARFASZÚ CSICSKA MI KI JÁR ITT A MŰEGYETEMRE, A MAGYAR ALAPSZAKOS DIPLOMÁDDAL BELEUGATSZITT TE SZAR CSICSKA.
Közben odajött a nagyorrú srác is, meg is nyugodtam hogy elintézi a dolgot.
!!!! ציטער אויס בראָ - mondja.
- MI A KURVA ANYÁTOK MI ÖSSZESKÜDTÖK ITTEN RÉZBŰRŐ GECIK MIATTATOK NEM LEHETNEK SZÉP DOLGAINK
Fel se eszméltem Kockásing már véres orral feküdt a földön, az Esőember meg ott zokog az ájult teste fölött. Egyébiránt akkor szólalt meg először,
MESH !! MESH NE HAGYJ ITT, KELJ FEL MESH - vonyított mint egy szukakutya Augusztus 20-án.
Már tárcsáztam volna a rendőrséget de szerencsére Wisendhal doktor kivonszolta őket - איך ווינטשן איך געהאט פריינט- vette még oda szomorúan.

még mindig epik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2013 03:22pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 8 2013 08:57pm)
Mondjuk az automatizálás meg a beágy lesz a két fő tárgy, ezek már szakirányosak, és elég komolyan veszik.

laborjaikkal együtt 8-8 kredit és mindkettő államvizsgatárgyam lesz!


jól hangzik :\ gl
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 8 2013 05:05pm
Quote (CyberPunk666 @ 8 Feb 2013 22:57)
Mondjuk az automatizálás meg a beágy lesz a két fő tárgy, ezek már szakirányosak, és elég komolyan veszik.

laborjaikkal együtt 8-8 kredit és mindkettő államvizsgatárgyam lesz!


lehotai-fele uzleti komm. ez otos es bejarni sem nagyon kell, ha dumalsz vele. elolvasod allen pease - testbeszed c. konyvet, ami meg erdekes is es ennyi.

solymossine is kurva jo fej, kb nagyi feeling, bar sok koze nem igazan van a tanitashoz, imo. tobbiek nem tanitottak engem

This post was edited by ecneB on Feb 8 2013 05:07pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 8 2013 05:19pm
reggel nyolctol ikeas butorokat szereltunk unokatesomelnal. kozel masfel millas butorzat utan elvarna az ember h ne funerlemezekkel dolgozzon az ikea. vicc.. a berendezos szoftveruktol is a fejemet fogtam, a csavo aki kiallitotta a listat tobb olyan dolgot is modositott vegul ami nem kell azok helyett amik kellettek volna. allolampat lehet venni de komolyabb butorokat NE!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149114921493149414955001Next
Closed New Topic New Poll