Quote (anyd @ Feb 8 2013 03:44pm)
hát én soha többet, kimentem a szobából, és visszajövet olyan szag volt mintha az arcomba dohányzana valaki
mondjuk nekem a háló külön van és azaz ajtóm csukva volt, szal csak a nappalit fustoltem teli, de az a baj, ha bent elkezdek cigizni, akkor törvényszerű,
hogy a tobbi dolgot is lefogom szarni mar, es igy 3 nap alatt tonkre baszom mindig a kitakaritott szobat, ezert mostam most ki mindent es csinaltam fullos takaritast, hatha igy ra tudom venni magam h meg is orizzem