d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1149014911492149314945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 08:40am
Quote (anyd @ Feb 8 2013 03:33pm)
tfw olyan lusta vagyok hogy kinyitottam az ablakot és az ágyamban gyujtottam rá, amikor itthon még dohányozni se szoktam


en tegnap 6 oran keresztul takaritottam (tegnap hoztam el a tisztitobol a szonyegemet, vettem le a szaritorol a tiszta fuggonyoket) mert az utobbi x honapban basztam kimenni es mar nem birtam elviselni azt a kocsma szagot ami bent volt, mar csak az a kerdes h kibirom-e h ne gyujtsak ra, tegnap este meg sikerult
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 8 2013 08:41am
Quote (Fej @ Feb 8 2013 03:40pm)
en tegnap 6 oran keresztul takaritottam (tegnap hoztam el a tisztitobol a szonyegemet, vettem le a szaritorol a tiszta fuggonyoket) mert az utobbi x honapban basztam kimenni es mar nem birtam elviselni azt a kocsma szagot ami bent volt, mar csak az a kerdes h kibirom-e h ne gyujtsak ra, tegnap este meg sikerult


Mármint le akarod tenni?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 08:42am
Quote (anyd @ Feb 8 2013 03:41pm)
Mármint le akarod tenni?


lofaszt :D csak nem akarok tobbet bent ragyujtani ha mar egyszer kimosattam mindent
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 8 2013 08:44am
Quote (Fej @ Feb 8 2013 03:42pm)
lofaszt :D csak nem akarok tobbet bent ragyujtani ha mar egyszer kimosattam mindent


hát én soha többet, kimentem a szobából, és visszajövet olyan szag volt mintha az arcomba dohányzana valaki
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 08:48am
Quote (anyd @ Feb 8 2013 03:44pm)
hát én soha többet, kimentem a szobából, és visszajövet olyan szag volt mintha az arcomba dohányzana valaki


mondjuk nekem a háló külön van és azaz ajtóm csukva volt, szal csak a nappalit fustoltem teli, de az a baj, ha bent elkezdek cigizni, akkor törvényszerű,
hogy a tobbi dolgot is lefogom szarni mar, es igy 3 nap alatt tonkre baszom mindig a kitakaritott szobat, ezert mostam most ki mindent es csinaltam fullos takaritast, hatha igy ra tudom venni magam h meg is orizzem
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 8 2013 08:49am
Quote (Fej @ 8 Feb 2013 15:48)
mondjuk nekem a háló külön van és azaz ajtóm csukva volt, szal csak a nappalit fustoltem teli, de az a baj, ha bent elkezdek cigizni, akkor törvényszerű,
hogy a tobbi dolgot is lefogom szarni mar, es igy 3 nap alatt tonkre baszom mindig a kitakaritott szobat, ezert mostam most ki mindent es csinaltam fullos takaritast, hatha igy ra tudom venni magam h meg is orizzem


tfw szar a szőnyegen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 8 2013 09:07am
Quote (TassassinHc @ Feb 8 2013 03:49pm)
tfw szar a szőnyegen


hat az eppen nem, de pizzas dobozok, ures uditos evegek stb stb
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2013 09:16am


tfw egész nap sunn o))) ment
tfw bbbbbbwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 8 2013 10:36am
kb 5 napja fogadtam meg hogy alig iszok egy honapig, ma megyek osztalytalalkozora, hmm.. :D
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 8 2013 10:42am
Quote (hedgehogsword @ 8 Feb 2013 17:36)
kb 5 napja fogadtam meg hogy alig iszok egy honapig, ma megyek osztalytalalkozora, hmm.. :D


megoldás:
ne igyál.
vedelj!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1149014911492149314945001Next
Closed New Topic New Poll