Quote (llllllllllll @ 8 Aug 2016 06:53)
Van ertelme 3dben nezni magyarul vagy maradhatok a 2d angolnal?
3d angol asszem nincs sehol, vagy de?
En is megneztem a filmet sajnos magyarul. Joker magyar hangja siralmas, plusz nem ertettem hogy Batmant miert mas szinkronizalta.