d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1148914901491149214931650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 4 2016 05:16pm
Quote (RRC @ 4 Aug 2016 21:37)
megnéztem az új star treket moziban, kibaszott nevetséges volt, nem értem hogyan rajonganak ennyiért érte


ez
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 09:49am
fent van magon a jungel konyve
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 7 2016 01:51pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 7 2016 05:49pm)
fent van magon a jungel konyve


t4i testvérem
szedem is le
remélem valami 300 mbos kameras verzio
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 01:58pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 7 2016 08:51pm)
t4i testvérem
szedem is le
remélem valami 300 mbos kameras verzio


dvd minoseg
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 7 2016 04:22pm
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 4 2016 11:25pm)
hotel inferno )

e: most jövök lights outról teljesen kihagyható 5/10



Before I waket varom

Tegnap neztuk meg a paranormal activity ghost dimensiont vagy mit
Olyan szar volt mint gondoltam h lesz


Ma meg voltunk moziba 3D suicide squadon
Igazabol a sok lehuzo review miatt nem volt sok elvarasom de azt hozta, latvanynak elment story nagyreszt hulyeseg meg eleg egyszeru de kb ezt vartam
SPOILER
Sok karakter nincs elmeselve de a diablo amin elgondolkodtam, a vegen amikor atmegy demon formba es a boszi demon testverehez szol valami nyelven akkor az ugyan az ahogy a csaj meg a testvere beszelt - o benne is egy olyan osi "demon"(mint az enchantress) volt? Az enchantress mintha tobbukrol beszelne amikor a testeveret felebreszti a metroban
Viszont diablo meg arrol beszel a kocsmaban hogy gyerekkora ota megvan az ereje es vele nott, viszont sokszor amikor tuzzel rajzol az elejen ott az a demonfej amive atalakul
Szal ez erdekelne hogy mi igazabol, giv info pls
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2016 11:53pm
Quote (cowding @ Aug 7 2016 10:22pm)
Before I waket varom

Tegnap neztuk meg a paranormal activity ghost dimensiont vagy mit
Olyan szar volt mint gondoltam h lesz


Ma meg voltunk moziba 3D suicide squadon
Igazabol a sok lehuzo review miatt nem volt sok elvarasom de azt hozta, latvanynak elment story nagyreszt hulyeseg meg eleg egyszeru de kb ezt vartam
SPOILER
Sok karakter nincs elmeselve de a diablo amin elgondolkodtam, a vegen amikor atmegy demon formba es a boszi demon testverehez szol valami nyelven akkor az ugyan az ahogy a csaj meg a testvere beszelt - o benne is egy olyan osi "demon"(mint az enchantress) volt? Az enchantress mintha tobbukrol beszelne amikor a testeveret felebreszti a metroban
Viszont diablo meg arrol beszel a kocsmaban hogy gyerekkora ota megvan az ereje es vele nott, viszont sokszor amikor tuzzel rajzol az elejen ott az a demonfej amive atalakul
Szal ez erdekelne hogy mi igazabol, giv info pls


Van ertelme 3dben nezni magyarul vagy maradhatok a 2d angolnal?

3d angol asszem nincs sehol, vagy de?

This post was edited by llllllllllll on Aug 7 2016 11:54pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 8 2016 12:16am
Quote (llllllllllll @ 8 Aug 2016 07:53)
Van ertelme 3dben nezni magyarul vagy maradhatok a 2d angolnal?

3d angol asszem nincs sehol, vagy de?


ez a 3d egy nagy rakas szar tbh
ugyhogy ofc angol
meg amugyis
>magyarul nezni barmilyen filmet
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 8 2016 01:16am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 8 2016 07:16am)
ez a 3d egy nagy rakas szar tbh
ugyhogy ofc angol
meg amugyis
>magyarul nezni barmilyen filmet


gudzsaráti szinkron, orosz felriattal

1d
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 8 2016 01:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 8 2016 07:16am)
ez a 3d egy nagy rakas szar tbh
ugyhogy ofc angol
meg amugyis
>magyarul nezni barmilyen filmet


rajzfilmek meg animacios filmek surun jobbak magyarul mint eredeti nyelven amugy :3
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 8 2016 02:50am
Quote (llllllllllll @ Aug 8 2016 07:53am)
Van ertelme 3dben nezni magyarul vagy maradhatok a 2d angolnal?

3d angol asszem nincs sehol, vagy de?



2d ben nem neztem volna meg moziban, igy legalabb Quinn segge az arcomban volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148914901491149214931650Next
Add Reply New Topic New Poll