Quote (Taszilo.^ @ Sun, Sep 20 2009, 07:37pm)
eldőlt, resident evilt nézek
DE MI A FASZÉRT JÖN 5KBPS-MAL OZMOMFGSADUHFASGTDJFA
Amúgy nekem pl Ani ajánlotta, és neki tetszett. De ahogy látom, mások sem fújoltak annyira. Én fogtam a fejem annyira idegesítő volt.