d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1148149150151152353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 9 2008 09:00am
1.:Hogy a rákba lehet megoldani azt hogy Bal gombbal pl teleportoljak?Sok helyen láttam már de nemtom hogy kell.biggrin.gif

2.:Gf-baba mernek jó az Infity?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2008 09:01am
Quote (Ghostmasterq @ Tue, Sep 9 2008, 04:00pm)
1.:Hogy a rákba lehet megoldani azt hogy Bal gombbal pl teleportoljak?Sok helyen láttam már de nemtom hogy kell.biggrin.gif

2.:Gf-baba mernek jó az Infity?


gf baba mercnek faszság az infy
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 9 2008 09:02am
Quote (Ghostmasterq @ Tue, 9 Sep 2008, 17:00)
1.:Hogy a rákba lehet megoldani azt hogy Bal gombbal pl teleportoljak?Sok helyen láttam már de nemtom hogy kell.biggrin.gif

2.:Gf-baba mernek jó az Infity?


1. 3rd party program kell hozza szoval notallowed
2. eth botd wpt tegyel ra
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 9 2008 09:05am
Akkor ballal nem fogok telézni smile.gif


Eth Botd..Ameddig nem találok jó alapot hozzá addig jó a Obedience ^^

This post was edited by Ghostmasterq on Sep 9 2008 09:05am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 9 2008 09:08am
Quote (Ghostmasterq @ Tue, 9 Sep 2008, 16:05)
Akkor ballal nem fogok telézni smile.gif


Eth Botd..Ameddig nem találok jó alapot hozzá addig jó a Obedience ^^


not =/
cold dmg
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 9 2008 09:09am
Quote (dunaicapa @ Tue, 9 Sep 2008, 15:08)
not =/
cold dmg


Tudom szétpukkannak de nincs 1 kibeba**ott 6 sox polearm/spearm amibe értelmes lenne dry.gif
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Sep 13 2008 09:46am
"ms-dia-57"

Valaki jöjjön pls és telézzen le baalhoz, megpusztultam. biggrin.gif


done ty

This post was edited by iFeelAlone on Sep 13 2008 09:52am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 13 2008 09:53am
Quote (Ghostmasterq @ Tue, Sep 9 2008, 04:00pm)
1.:Hogy a rákba lehet megoldani azt hogy Bal gombbal pl teleportoljak?Sok helyen láttam már de nemtom hogy kell.biggrin.gif

2.:Gf-baba mernek jó az Infity?


1.: left click hux-nak hívják
2.: no clue
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Sep 13 2008 09:57am
Quote (iFeelAlone @ Sat, Sep 13 2008, 04:46pm)
"ms-dia-57"

Valaki jöjjön pls és telézzen le baalhoz, megpusztultam. biggrin.gif


done ty


lolololol ez
Member
Posts: 990
Joined: May 3 2007
Gold: 255.38
Sep 14 2008 12:45pm
Szasztok!

Baal kill kellene night-on!! Lenne valaki,aki helpelne egy öregembernek?

itt///ott

Előre is tank jú! wink.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148149150151152353Next
Closed New Topic New Poll