Quote (Ghostmasterq @ Tue, 9 Sep 2008, 17:00)
1.:Hogy a rákba lehet megoldani azt hogy Bal gombbal pl teleportoljak?Sok helyen láttam már de nemtom hogy kell.

2.:Gf-baba mernek jó az Infity?
1. 3rd party program kell hozza szoval notallowed
2. eth botd wpt tegyel ra