d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1148714881489149014915001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 7 2013 11:42am
tfw életembe 1x négerkedtem bebaszva 14évesen azóta soha semmifélét , azis kb ilyen semmilyen feel nemvolt mert már nagyon totálon voltam

This post was edited by rapiddani on Feb 7 2013 11:42am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 7 2013 11:58am
Quote (rapiddani @ Feb 7 2013 07:42pm)
tfw életembe 1x négerkedtem bebaszva 14évesen azóta soha semmifélét , azis kb ilyen semmilyen feel nemvolt mert már nagyon totálon voltam


én csak ilyen 5-6. alkalom szívásnál éreztem rá a dologra, előtte nem nagyon adta be a dolog

az elesdé ofc elsőre is szétbaszott
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 7 2013 12:01pm
lel
legutóbbi holland kirándulás után többen palánta magokat hoztak haza :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 7 2013 12:14pm
Quote (szabika @ Feb 7 2013 08:01pm)
lel
legutóbbi holland kirándulás után többen palánta magokat hoztak haza :D


lehet rendelni a netről is bármikor
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 7 2013 12:39pm
Quote (Saenchai @ Feb 7 2013 07:58pm)
én csak ilyen 5-6. alkalom szívásnál éreztem rá a dologra, előtte nem nagyon adta be a dolog

az elesdé ofc elsőre is szétbaszott


nekem is kb a 3. volt ami után azt mondtam, hogy ja ez fasza
lsdről nem tudok nyilatkozni :c

Quote (Saenchai @ Feb 7 2013 08:14pm)
lehet rendelni a netről is bármikor


van is itthon pár tavaszra, lehet megpróbálom

This post was edited by cowding on Feb 7 2013 12:40pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 7 2013 12:55pm
Quote (cowding @ Feb 7 2013 08:39pm)
nekem is kb a 3. volt ami után azt mondtam, hogy ja ez fasza
lsdről nem tudok nyilatkozni :c



van is itthon pár tavaszra, lehet megpróbálom



hát ha én rápróbálnék, akkor tuti vennék pár minőségi magot (igaz, hogy ilyen 3-4 ezer darabjuk), aztán azokat nevelgetném
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 7 2013 01:01pm
Quote (Saenchai @ Feb 7 2013 07:55pm)
hát ha én rápróbálnék, akkor tuti vennék pár minőségi magot (igaz, hogy ilyen 3-4 ezer darabjuk), aztán azokat nevelgetném


Valaki azt mondta nekem hogy 1-2 palánta még legális is, ez mennyire true?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 7 2013 01:02pm
Quote (anyd @ 7 Feb 2013 20:01)
Valaki azt mondta nekem hogy 1-2 palánta még legális is, ez mennyire true?


nem hinném

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 7 2013 01:03pm
Quote (anyd @ Feb 7 2013 09:01pm)
Valaki azt mondta nekem hogy 1-2 palánta még legális is, ez mennyire true?


semennyire :D
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 7 2013 01:04pm
Quote (anyd @ Feb 7 2013 09:01pm)
Valaki azt mondta nekem hogy 1-2 palánta még legális is, ez mennyire true?


hangosan nevetek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148714881489149014915001Next
Closed New Topic New Poll