Quote (Saenchai @ Feb 7 2013 07:58pm)
én csak ilyen 5-6. alkalom szívásnál éreztem rá a dologra, előtte nem nagyon adta be a dolog
az elesdé ofc elsőre is szétbaszott
nekem is kb a 3. volt ami után azt mondtam, hogy ja ez fasza
lsdről nem tudok nyilatkozni :c
Quote (Saenchai @ Feb 7 2013 08:14pm)
lehet rendelni a netről is bármikor
van is itthon pár tavaszra, lehet megpróbálom
This post was edited by cowding on Feb 7 2013 12:40pm