Quote (Genthor @ 17 Mar 2013 01:33)
Ezen a képen inkább zöld szerintem. Ettől függetlenül szép a szeme.
http://i48.tinypic.com/2wez6f9.jpg
Mindenki azt hiszi, hogy zöld, pedig nem is.

Van egy fajta szem elváltozás, ami egy fátyolszerű réteggel vonja be a szemet, ami általában más színű, mint az alap.
Példaként itt egy ilyen szem:

...és itt a hölgyemény:
