d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1148614871488148914905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 7 2013 08:39am
Quote (bajcli @ Feb 7 2013 03:35pm)
SZÁNALMAS VAGY


itt mindenki szánalmas aki még nem ölelt magához krisna lel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2013 09:40am
Quote (jarabekg @ Feb 7 2013 03:39pm)
itt mindenki szánalmas aki még nem ölelt magához krisna lel



én már le is feküdtem vele
persze gurke után
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 7 2013 09:52am
Quote (Rawen @ 6 Feb 2013 23:13)
http://1.ii.gl/OZBU6i.png


Iktf

This post was edited by Smat on Feb 7 2013 09:52am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 7 2013 10:59am
tfw mar fel eve niggerkedni lenne kedved, de nem ismersz senkit aki csinalja/tud szerezni
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 7 2013 11:13am
Quote (Flutter @ Feb 7 2013 05:59pm)
tfw mar fel eve niggerkedni lenne kedved, de nem ismersz senkit aki csinalja/tud szerezni


kicsit know that feel, még a legnagyobb raszta haverom is megkérdeztem és most ő se tud
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 7 2013 11:30am
Quote (anyd @ 7 Feb 2013 19:13)
kicsit know that feel, még a legnagyobb raszta haverom is megkérdeztem és most ő se tud


harom napja probalok en is, elvileg mar holnap.. FFS
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 7 2013 11:32am
tököm kivan a sulival...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 7 2013 11:33am
Quote (Inakwo @ 7 Feb 2013 19:32)
tököm kivan a sulival...


mi tortent? meg el sem kezdodott a masodik szemeszter
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 7 2013 11:34am
das feel when tudok szerezni de a gramm ilyen 0.7 max és nem vagyok hajlandó venni ezért
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 7 2013 11:35am
Quote (ecneB @ 7 Feb 2013 18:33)
mi tortent? meg el sem kezdodott a masodik szemeszter


nekem már igen

reggel 8tol este fél 6ig


mivel levelzősökkel vagyunk össze vonva ezért ilyenkor 4nap intenziv oktatás...csak aki kitalálta azt hogy déltől fél6ig kémia....szerintem az egy nyomorék fasz

ráadásul utoljára középsuli 10ben tanultam kémiát..

This post was edited by Inakwo on Feb 7 2013 11:36am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148614871488148914905001Next
Closed New Topic New Poll