Quote (ecneB @ 7 Feb 2013 18:33)
mi tortent? meg el sem kezdodott a masodik szemeszter
nekem már igen
reggel 8tol este fél 6ig
mivel levelzősökkel vagyunk össze vonva ezért ilyenkor 4nap intenziv oktatás...csak aki kitalálta azt hogy déltől fél6ig kémia....szerintem az egy nyomorék fasz
ráadásul utoljára középsuli 10ben tanultam kémiát..
This post was edited by Inakwo on Feb 7 2013 11:36am