d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1148614871488148914901856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 03:53pm
Quote (Volvodka @ 16 Mar 2013 22:50)
http://2.cdn.tapcdn.com/images/thumbs/taps/2012/08/beautiful-mind-the-thigh-gap-post-thechive-40-2ecfeaff-sz500x749-animate.jpg
http://2.cdn.tapcdn.com/images/thumbs/taps/2012/08/beautiful-mind-the-thigh-gap-post-thechive-36-d63cef0b-sz500x683-animate.jpg


kezded felvenni a ritmust

már csak azt nem értem egy csaj miért postol ide képeket :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 16 2013 03:54pm
Quote (fahrii @ 16 Mar 2013 23:53)
kezded felvenni a ritmust

már csak azt nem értem egy csaj miért postol ide képeket :D


lehet szereti a lányokat is, vagy kiváncsi mi jön be a fiúknak, kell a postcount, nem is lány valójában... ezer oka lehet...
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Mar 16 2013 03:57pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 16 2013 10:54pm)
lehet szereti a lányokat is, vagy kiváncsi mi jön be a fiúknak, kell a postcount, nem is lány valójában... ezer oka lehet...


Az utóbbi. :P
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 16 2013 03:59pm
Quote (Volvodka @ 16 Mar 2013 23:57)
Az utóbbi. :P


tudtam! Ha igazi lány lennél, akkor jozef már rádhajtott volna és venne neked cipőt.
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Mar 16 2013 04:05pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 16 2013 10:59pm)
tudtam! Ha igazi lány lennél, akkor jozef már rádhajtott volna és venne neked cipőt.



Már nem vagyok 14. :D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 16 2013 04:09pm
Quote (Volvodka @ Mar 16 2013 10:57pm)
Az utóbbi. :P


nagyon szépen sikerült a műtéted
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 16 2013 04:10pm




Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Mar 16 2013 04:11pm
Quote (Eoghan @ Mar 16 2013 11:09pm)
nagyon szépen sikerült a műtéted



Kösz. Sokba került. :(
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 16 2013 04:14pm
Quote (Eoghan @ 16 Mar 2013 23:09)
nagyon szépen sikerült a műtéted


És a szeme is szép zöld.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Mar 16 2013 04:20pm
Quote (Genthor @ 17 Mar 2013 00:14)
És a szeme is szép zöld.


Ami igazából meg kék. :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148614871488148914901856Next
Add Reply New Topic New Poll