d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1148514861487148814891650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 18 2016 11:31am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Jul 18 2016 05:58pm)
mérnincs mostanában semmi jo film


csutortokon jon az uj star trek, ra 2 hetre meg a suicide squad
jovoheten bourne

vagy ha dramat akarsz akkor ez jonak nez ki http://www.imdb.com/title/tt4193394/?ref_=cs_ov_tt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 18 2016 11:33am
Quote (Flutter @ 18 Jul 2016 19:31)
csutortokon jon az uj star trek, ra 2 hetre meg a suicide squad
jovoheten bourne

vagy ha dramat akarsz akkor ez jonak nez ki [URL=http://www.imdb.com/title/tt4193394/?ref_=cs_ov_tt]http://www.imdb.com/title/tt4193394/?ref_=cs_ov_tt[/URL]


star trek xD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 18 2016 11:35am
a nice guys eleg jo, becsszo
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2016 01:18pm
Quote (RRC @ 18 Jul 2016 18:33)
star trek xD



Tok jók voltak ezek az újak sztem

Suicide squad is igen jónak tűnik
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jul 21 2016 01:35pm
ötödjére nézem ujra a forrest gumpot

ez a film még mindig top3ban van nálam
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 22 2016 12:08pm
letöltöttem a denevérember vs superembert
remélem akkora szar lesz mint amilyennek mondják
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 22 2016 12:09pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 22 2016 08:08pm)
letöltöttem a denevérember vs superembert
remélem akkora szar lesz mint amilyennek mondják


tegnapelőtt néztem meg
pont akkora
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 22 2016 01:18pm
valaki megmagyarázhatná mér kell ahhoz egy szenator engedelye hogy egy követ behozzanak az országba :wacko:
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 22 2016 01:38pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jul 22 2016 09:18pm)
valaki megmagyarázhatná mér kell ahhoz egy szenator engedelye hogy egy követ behozzanak az országba :wacko:


mert igy volt lehetőség 15 perc flamet belerakni luthor meg közte

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 22 2016 01:52pm
Quote (cowding @ Jul 22 2016 08:38pm)
mert igy volt lehetőség 15 perc flamet belerakni luthor meg közte


meg lehetett 2 perces monologot adni egy szar festmenyrol
amugy engem a legjobban a martha-s dolog baszott fel abban a filmben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148514861487148814891650Next
Add Reply New Topic New Poll