Quote (fahrii @ 16 Mar 2013 20:41)
szép az, csak én udvariasan pofánverném legszívesebben az olyan csajt aki ilyen ruhában kimozdul otthonról
Ha tehen, akkor en is, de ha jo a segg, akkor 'yoga pants' >>>>>>>>>>
Quote (Volvodka @ 16 Mar 2013 20:33)
Egyébként is lány vagyok, szóval mindegy.

Ofc, en meg 4 levelu lohere vagy, 2 meteres fasszal.
This post was edited by Baleee on Mar 16 2013 12:54pm