d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1148414851486148714881856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Mar 16 2013 12:43pm
Quote (fahrii @ Mar 16 2013 07:41pm)
szép az, csak én udvariasan pofánverném legszívesebben az olyan csajt aki ilyen ruhában kimozdul otthonról



Ízlések és pofonok. :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 16 2013 12:54pm
Quote (fahrii @ 16 Mar 2013 20:41)
szép az, csak én udvariasan pofánverném legszívesebben az olyan csajt aki ilyen ruhában kimozdul otthonról


Ha tehen, akkor en is, de ha jo a segg, akkor 'yoga pants' >>>>>>>>>>

Quote (Volvodka @ 16 Mar 2013 20:33)
Egyébként is lány vagyok, szóval mindegy. :D


Ofc, en meg 4 levelu lohere vagy, 2 meteres fasszal.

This post was edited by Baleee on Mar 16 2013 12:54pm
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Mar 16 2013 12:57pm
Quote (Baleee @ Mar 16 2013 07:54pm)
Ofc, en meg 4 levelu lohere vagy, 2 meteres fasszal.


Örvendtem a találkozásnak. :rolleyes:

Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 16 2013 12:59pm
Quote (Baleee @ 16 Mar 2013 20:54)
Ha tehen, akkor en is, de ha jo a segg, akkor 'yoga pants' >>>>>>>>>>
Ofc, en meg 4 levelu lohere vagy, 2 meteres fasszal.


ismerem élőben is, de np ^^
elég jól biliárdozik :X

This post was edited by hedgehogsword on Mar 16 2013 12:59pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 16 2013 01:34pm
Quote (hedgehogsword @ 16 Mar 2013 20:59)
ismerem élőben is, de np ^^
elég jól biliárdozik :X


Jol hajol, MI :3
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 02:00pm
Quote (Baleee @ 16 Mar 2013 19:54)
Ha tehen, akkor en is, de ha jo a segg, akkor 'yoga pants' >>>>>>>>>>



Ofc, en meg 4 levelu lohere vagy, 2 meteres fasszal.


én nem szeretem ha rámhozzák a kangörcsöt napközben
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 16 2013 02:01pm
Quote (fahrii @ 16 Mar 2013 22:00)
én nem szeretem ha rámhozzák a kangörcsöt napközben


Mi az? Mar felall?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 02:12pm
Quote (Baleee @ 16 Mar 2013 21:01)
Mi az? Mar felall?


nekem? hülye vagy?
balee te álat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD





amúgy arról van szó hogy ha ilyet élőbe csak akkor szeretek látni ha utána meg is fektethetem az illetőt :c


This post was edited by fahrii on Mar 16 2013 02:24pm
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
Mar 16 2013 02:42pm


Ti aztán elvagytok. :D



Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2013 02:47pm
Quote (Volvodka @ 16 Mar 2013 21:42)
Ti aztán elvagytok. :D



http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/226523_453999988006655_915683789_n.jpg


fej és mell még csak-csak, de ez a test eléggé low szerintem :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148414851486148714881856Next
Add Reply New Topic New Poll