d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1148014811482148314841650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2016 03:44pm
Quote (josheide @ May 20 2016 09:34pm)
En a szarnyas fejvafaszban lepodtem meg hogy a jovo nyelve az a magyar meg meg nemtommilyen nyelvek kevereke volt.


Quote (NerfHydraDPS @ May 20 2016 09:36pm)
szebb jövőt


lesz még washington Magyar falu
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 20 2016 03:48pm
Quote (Senee @ 20 May 2016 22:44)
lesz még washington Magyar falu


borneo és Celebesz magyar volt, és magyar lesz!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 22 2016 09:55am
https://youtu.be/EmTz7EAYLrs?t=3m45s
https://www.youtube.com/watch?v=6t4xMgrpjBs

BibleThump

This post was edited by SummertimeClothes on May 22 2016 09:56am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 22 2016 08:52pm
Azért ez az x-men es szerep a Stark csajnak elég jól jött.
Mondjuk nem játszott rosszul de kicsit nekem túl sok volt.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2016 02:38am
Quote (Flutter @ 23 May 2016 04:52)
Azért ez az x-men es szerep a Stark csajnak elég jól jött.
Mondjuk nem játszott rosszul de kicsit nekem túl sok volt.


elegge probaljak tolni mindenfele a meme gotszereploket
kar hogy az osszes korabbrol nem ismert eleg szar szinesz
kiveve talan aryat, de az meg ronda, gg
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 23 2016 03:55pm
https://media.netflix.com/en/company-blog/get-ready-for-summer-on-netflix-us
vegyetek reszvenyeket, elfogadok 10%ot a profitbol a protippert
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 26 2016 03:16pm
Quote (SummertimeClothes @ 23 May 2016 22:55)
https://media.netflix.com/en/company-blog/get-ready-for-summer-on-netflix-us
vegyetek reszvenyeket, elfogadok 10%ot a profitbol a protippert


túlhájpolt tech cég ami nem fizet osztalékot. nn ty
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2016 03:19pm
Quote (ace07 @ May 26 2016 10:16pm)
túlhájpolt tech cég ami nem fizet osztalékot. nn ty


te még mindig fejlesztőként dolgozol, vagy átnyergeltél brókernek?

mostanában láttam ilyen postjaidat, érdekelne, hogy potnosan mit csinalsz, sot, ha inditanal egy progress topicot, meg azt is olvasnam :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 27 2016 02:20am
igy 1 év után megnéztem a Spectre-t, hát ez pocsék volt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2016 12:51pm
na megyek megnézem ezt a world of warcraft filmet
kíváncsi vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1148014811482148314841650Next
Add Reply New Topic New Poll