Quote (ace07 @ May 26 2016 10:16pm)
túlhájpolt tech cég ami nem fizet osztalékot. nn ty
te még mindig fejlesztőként dolgozol, vagy átnyergeltél brókernek?
mostanában láttam ilyen postjaidat, érdekelne, hogy potnosan mit csinalsz, sot, ha inditanal egy progress topicot, meg azt is olvasnam