d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1147914801481148214831650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2016 06:32am
Quote (DukeFrostler @ May 19 2016 12:48pm)
En amikor kikerultem skociaba akkor jottem ra hogy az angoltudasom lofaszt nem er. Kb. 6 honap utan jutottam el oda hogy az igazi skot mondanivalojanak 70%at ertettem de ha nem angollal vagy amerikaival volt dolgom vegig el volt torzulva az arcom a koncentralastol. Cool story bro


a hiba bennetek van
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 19 2016 06:34am
Quote (DukeFrostler @ May 19 2016 12:48pm)
En amikor kikerultem skociaba akkor jottem ra hogy az angoltudasom lofaszt nem er. Kb. 6 honap utan jutottam el oda hogy az igazi skot mondanivalojanak 70%at ertettem de ha nem angollal vagy amerikaival volt dolgom vegig el volt torzulva az arcom a koncentralastol. Cool story bro


Én a mai napig alig értem meg a bécsi dialektust, kibaszott gusztustalan, ha beszelek valakivel aki igy nyomja, megkerem mindig hogy ha lehet inkabb beszeljen lassabban és normalis németet
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
May 19 2016 02:08pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ May 19 2016 02:34pm)
Én a mai napig alig értem meg a bécsi dialektust, kibaszott gusztustalan, ha beszelek valakivel aki igy nyomja, megkerem mindig hogy ha lehet inkabb beszeljen lassabban és normalis németet


Mondjuk kivancsi vagyok mit szol egy osztrak ha raszol egy magyar hogy beszeljen mar rendesen nemetul:D

Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 19 2016 02:11pm
Quote (DukeFrostler @ May 19 2016 09:08pm)
Mondjuk kivancsi vagyok mit szol egy osztrak ha raszol egy magyar hogy beszeljen mar rendesen nemetul:D


:DD
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
May 19 2016 04:09pm
Quote (DukeFrostler @ May 19 2016 09:08pm)
Mondjuk kivancsi vagyok mit szol egy osztrak ha raszol egy magyar hogy beszeljen mar rendesen nemetul:D


Megértik, mivel tudják h nem wiener deutschot tanitanak az iskolakban
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 19 2016 04:12pm
amugy tok erdekes hogy a cap america karakter milyen iranyba halad
eloszor a shield, utana az egesz vilag ellen van
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 20 2016 01:35pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 20 May 2016 00:09)
Megértik, mivel tudják h nem wiener deutschot tanitanak az iskolakban


Hallanád a svájcit :D néha azt hiszem, hogy oroszul beszélnek. Aztán meghallok 1-2 félig német szót is.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 20 2016 02:59pm
Angolul nézem a vasembert, ezekszerint először
Mert eléggé meglepődtem amikor azt mondja stark, hogy
"say something"
"but he is hungarian! i dont speak hungarian at all!"
"but say something!!"
"okay...egy perc, egy perc"
"stark? hol van stark? Kezeket fel!"
lol
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 20 2016 03:34pm
Quote (Vismajor @ 20 May 2016 21:59)
Angolul nézem a vasembert, ezekszerint először
Mert eléggé meglepődtem amikor azt mondja stark, hogy
"say something"
"but he is hungarian! i dont speak hungarian at all!"
"but say something!!"
"okay...egy perc, egy perc"
"stark? hol van stark? Kezeket fel!"
lol


En a szarnyas fejvafaszban lepodtem meg hogy a jovo nyelve az a magyar meg meg nemtommilyen nyelvek kevereke volt.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 20 2016 03:36pm
Quote (josheide @ 20 May 2016 22:34)
En a szarnyas fejvafaszban lepodtem meg hogy a jovo nyelve az a magyar meg meg nemtommilyen nyelvek kevereke volt.


szebb jövőt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1147914801481148214831650Next
Add Reply New Topic New Poll