Quote (DukeFrostler @ May 19 2016 12:48pm)
En amikor kikerultem skociaba akkor jottem ra hogy az angoltudasom lofaszt nem er. Kb. 6 honap utan jutottam el oda hogy az igazi skot mondanivalojanak 70%at ertettem de ha nem angollal vagy amerikaival volt dolgom vegig el volt torzulva az arcom a koncentralastol. Cool story bro
Én a mai napig alig értem meg a bécsi dialektust, kibaszott gusztustalan, ha beszelek valakivel aki igy nyomja, megkerem mindig hogy ha lehet inkabb beszeljen lassabban és normalis németet