Quote (SummertimeClothes @ Apr 17 2016 11:32am)
amugy honnantol erdemes nem manualisan irogatni mindent, hanem csinalni egy noobbaratabb keszitokornyezetet helyette, ami grafikusabba teszi a dolog kesziteset? (mint az rpg maker pl, csak mondjuk kevesebb funkcioval)
ugy kepzelem, hogy ha sok/nagy map van sok kulonbozo dologgal rajta, akkor szopas lehet minden kulonbozo feluletet meg eventet egyesevel megirogatni
ja, ezért kell hozzá egy motort megírni (olyasmit mint az rpg maker) és azt használni
amiket ebben fogok csinálni szerintem bőven elég lenne rpg makert használni, de pont az a célom, hogy C++ban megcsináljam ugyan azt kb
Quote (Karan2_Returned @ Apr 17 2016 11:36am)
Ha tanulni szeretnel programozni akkor csinalj magadtol mindent. Ha az a cel, hogy minnel gyorsabban megcsinalj egy jatekot, es minden funkciot takar az rpg maker, akkor meg azt hasznalod.
ja, ennyi
This post was edited by llllllllllll on Apr 17 2016 05:37am