Quote (beni @ Sun, Sep 20 2009, 07:35pm)
Megnéztem az első részt. Valami iszonyatosan fos-szar-förmedvénynek találtam

De most halál komolyan. Úgy ahogy volt töröltem a teljes szériát a gépemről.
eldőlt, resident evilt nézek
DE MI A FASZÉRT JÖN 5KBPS-MAL OZMOMFGSADUHFASGTDJFA