d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11471481491501511650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 20 2009 11:55am
True Blood - Inni és élni hagyni 2.évad

ezt ismeri valaki?
jóféle?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 20 2009 12:04pm
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 20 Sep 2009, 19:55)
True Blood - Inni és élni hagyni 2.évad

ezt ismeri valaki?
jóféle?


HBO prudukció.
Szerintem nem rossz. Igaz csak pár részt láttam belölle.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 20 2009 12:05pm
Quote (Psyclon @ Sun, Sep 20 2009, 07:04pm)
HBO prudukció.
Szerintem nem rossz. Igaz csak pár részt láttam belölle.


megnéztem az előzetest, de az nem szól semmiről
(igaz hang nélkül néztem)
Member
Posts: 2,239
Joined: Jan 30 2006
Gold: 784.64
Sep 20 2009 12:05pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 20 2009 12:09pm
Quote (bares @ Sun, 20 Sep 2009, 20:05)


Azt a rohadt

Ez mi beteg oO



Ezen most így konkrétan kiakadtam :wacko:

This post was edited by Psyclon on Sep 20 2009 12:13pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 20 2009 12:12pm
kovács és kovácsné az rtl-en
én szeretem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2009 12:13pm
Holtak földje, latta mar valaki erdemes megnezni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 20 2009 12:31pm
Quote (Taszilo.^ @ Sun, Sep 20 2009, 06:55pm)
True Blood - Inni és élni hagyni 2.évad

ezt ismeri valaki?
jóféle?


Barátnőm kedvenc sorozata, nagyon szereti
bár a főhős csajszit "szukinak" hívják
tök illúzióromboló
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 20 2009 12:35pm
Quote (Taszilo.^ @ Sun, Sep 20 2009, 06:55pm)
True Blood - Inni és élni hagyni 2.évad

ezt ismeri valaki?
jóféle?


Megnéztem az első részt. Valami iszonyatosan fos-szar-förmedvénynek találtam :( De most halál komolyan. Úgy ahogy volt töröltem a teljes szériát a gépemről.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 20 2009 12:37pm
Quote (beni @ Sun, Sep 20 2009, 07:35pm)
Megnéztem az első részt. Valami iszonyatosan fos-szar-förmedvénynek találtam :( De most halál komolyan. Úgy ahogy volt töröltem a teljes szériát a gépemről.


eldőlt, resident evilt nézek
DE MI A FASZÉRT JÖN 5KBPS-MAL OZMOMFGSADUHFASGTDJFA
Go Back To Magyar Topic List
Prev11471481491501511650Next
Add Reply New Topic New Poll