d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1147814791480148114821650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 16 2016 03:00pm
Quote (Vismajor @ May 12 2016 10:05pm)
mondhattátok volna hogy ezt a the witchet ne angolul nézzem
értem én hogy így autentikus de ezt a gecis tájszólást a faszom se érti, mik ezek írek v mi a pöcsöm
ja skótok
AYE


kb ez volt nekem is a reakciom
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 16 2016 03:52pm
Quote (cowding @ May 16 2016 10:00pm)
kb ez volt nekem is a reakciom


aztán az lesz hogy
Quote
mi
a
szent
beteg
faszom
volt
ez
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 16 2016 03:53pm
Quote (Vismajor @ 16 May 2016 23:52)
aztán az lesz hogy


feliratra nem volt pénz?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 16 2016 03:53pm
Quote (RRC @ 16 May 2016 22:53)
feliratra nem volt pénz?


nice nyomor xd
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 17 2016 05:10am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 11 May 2016 18:25)
nem tudom, volt-e már, annak aki szereti a horrort lehet érdemes lenne bepróbálnia, még nekem is felkeltette az érdeklődésemet

http://www.youtube.com/watch?v=iQXmlf3Sefg


ezt tegnap megneztuk haverokkal, egy lassu eroltetett fos :( pedig volt benne fantazia, egesz jo lehetett volna, ha nem lenne ekkora szar
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 17 2016 05:29am
Quote (Fej @ 17 May 2016 13:10)
ezt tegnap megneztuk haverokkal, egy lassu eroltetett fos :( pedig volt benne fantazia, egesz jo lehetett volna, ha nem lenne ekkora szar


me irl
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 17 2016 05:30am
Quote (Fej @ May 17 2016 12:10pm)
ezt tegnap megneztuk haverokkal, egy lassu eroltetett fos :( pedig volt benne fantazia, egesz jo lehetett volna, ha nem lenne ekkora szar


Jól indult a film, tetszett a folyamatos feszültség a családon belül, de a végét szerintem eléggé elbaszták.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 18 2016 08:51am
böngésztem a yt-n és erre találtam, elég betegnek tűnik. IMDB 5.2



Ja és ruszkik
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 18 2016 01:22pm
gotham s2 vege mar annyira beteg

jo helyre irtam

This post was edited by Flutter on May 18 2016 01:31pm
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
May 19 2016 05:48am
Quote (Vismajor @ May 12 2016 10:05pm)
mondhattátok volna hogy ezt a the witchet ne angolul nézzem
értem én hogy így autentikus de ezt a gecis tájszólást a faszom se érti, mik ezek írek v mi a pöcsöm
ja skótok
AYE


En amikor kikerultem skociaba akkor jottem ra hogy az angoltudasom lofaszt nem er. Kb. 6 honap utan jutottam el oda hogy az igazi skot mondanivalojanak 70%at ertettem de ha nem angollal vagy amerikaival volt dolgom vegig el volt torzulva az arcom a koncentralastol. Cool story bro
Go Back To Magyar Topic List
Prev1147814791480148114821650Next
Add Reply New Topic New Poll