Quote (kusziyoker @ 7 Mar 2013 07:52)
most miert lenne eleg? Azert nem mondhatod hogy rusnya noket postolgatok es ezzel rontom a topik szinvonalat. Eleg jo nok ezek a korabbi kepekhez kepest amit ide postolt barki.
Bitch pls..
Tetovalt nok, vol X:

Kezdek megbaratkozni a tetovalt dekoltazzsal is amugy, pedig regen kb az volt az egyetlen, ami tetovalt sunaknal nem tetszett.