d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1147614771478147914801856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 6 2013 11:01am


Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 6 2013 01:00pm
Quote (Kenny10 @ Mar 6 2013 05:07pm)
gondolom, még ha ő ajánlaná akkor sem

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538547_353011624777947_663978713_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/521337_400553050023804_458219116_n.jpg


borzasztó ocsmány kiélt feje van, a stílusa hányadék, és a teste sem tökéletes

nem tudom mi kéne ezen tetszen
Quote (Baleee @ Mar 6 2013 06:01pm)
1.kep.jpg
http://25.media.tumblr.com/0c9abfa7285a713b105b1760e6ec421a/tumblr_mj7ck97Uef1qdistlo1_500.jpg


nagyon szep a csaj, de ki van egy kis bimbi, lehet editelném, mielőtt jön egy érzékeny meleg 16 éves mod

Quote (takii @ Mar 6 2013 08:02pm)
ízlések és pofonok. lehet neked a tőgy meg a segg jön be, másnak meg a természetesség. nem minden ember egyforma.


igen, az a bajom hogy ez a csaj tokeletes termeszetes szepseg, nincs rajta eleg idegennek hato smink, es nincsen meg nagyobb segge, meg a togyeit nem pakolja ki jobban

This post was edited by jarabekg on Mar 6 2013 01:06pm
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Mar 6 2013 01:02pm
Quote (jarabekg @ Mar 6 2013 08:00pm)
borzasztó ocsmány kiélt feje van, a stílusa hányadék, és a teste sem tökéletes

nem tudom mi kéne ezen tetszen


ízlések és pofonok. lehet neked a tőgy meg a segg jön be, másnak meg a természetesség. nem minden ember egyforma.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 6 2013 01:04pm
Quote (takii @ Mar 6 2013 07:02pm)
ízlések és pofonok. lehet neked a tőgy meg a segg jön be, másnak meg a természetesség. nem minden ember egyforma.


>Kenny postjai
>természetesség

pick one
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 6 2013 01:44pm
Quote (jarabekg @ 6 Mar 2013 20:00)
borzasztó ocsmány kiélt feje van, a stílusa hányadék, és a teste sem tökéletes

nem tudom mi kéne ezen tetszen


nagyon szep a csaj, de ki van egy kis bimbi, lehet editelném, mielőtt jön egy érzékeny meleg 16 éves mod



igen, az a bajom hogy ez a csaj tokeletes termeszetes szepseg, nincs rajta eleg idegennek hato smink, es nincsen meg nagyobb segge, meg a togyeit nem pakolja ki jobban


Szerintem te valamit nagyon benéztél.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 6 2013 01:47pm
Quote (Genthor @ 6 Mar 2013 21:44)
Szerintem te valamit nagyon benéztél.


Én is kerestem, de nem találtam... :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 6 2013 01:50pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 6 2013 08:47pm)
Én is kerestem, de nem találtam... :(




dno, akkor ez lehet csak arnyek vagy borhiba

e: nem reprotoltam, es nem is fogom, mielott meg megtortenne es ram terelodne a gyanu

This post was edited by jarabekg on Mar 6 2013 01:51pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 6 2013 01:53pm
Quote (jarabekg @ 6 Mar 2013 21:50)
http://3.ii.gl/SOUfaE.png

dno, akkor ez lehet csak arnyek vagy borhiba

e: nem reprotoltam, es nem is fogom, mielott meg megtortenne es ram terelodne a gyanu


Max ha parizer.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 6 2013 01:55pm
Quote (Baleee @ Mar 6 2013 08:53pm)
Max ha parizer.


az milyen kiabrandito lenne
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 6 2013 01:57pm
Quote (jarabekg @ 6 Mar 2013 20:50)
http://3.ii.gl/SOUfaE.png

dno, akkor ez lehet csak arnyek vagy borhiba

e: nem reprotoltam, es nem is fogom, mielott meg megtortenne es ram terelodne a gyanu


Árnyék. Elég durva tenyérnyi méretű parizernek kellene lennie, hogy kilátsszon a ruha alól.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1147614771478147914801856Next
Add Reply New Topic New Poll