Quote (TresholdOfUniverse @ May 6 2016 09:41am)
mert elkepesztoen unalmas, ingerszegeny, hosszu
a titanicot nem lattam, arrol nem tudok nyilatkozni. illetve de tudok, szeretem a hajokat.
Szerintem amúgy nagyon jo film volt a saját idejében a titanic es a gyűrűk ura is
Igy hogy tudja mindenki a sztorit nem annyira izgalmas mar