d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev1147514761477147814791650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 6 2016 02:42am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 6 2016 09:41am)
mert elkepesztoen unalmas, ingerszegeny, hosszu

a titanicot nem lattam, arrol nem tudok nyilatkozni. illetve de tudok, szeretem a hajokat.


Szerintem amúgy nagyon jo film volt a saját idejében a titanic es a gyűrűk ura is

Igy hogy tudja mindenki a sztorit nem annyira izgalmas mar
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 6 2016 09:45am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 6 2016 10:34am)
eddig teljesen normalisnak tartottalak

EDDIG


pedig még magamban is szoktam beszélni, mint az megállapítottak, ma a 20 perces utat végigbeszélgettem magammal hazaféle, és én még most is normálisnak tartom magamat, erre mit lépsz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2016 10:07am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 6 2016 04:45pm)
pedig még magamban is szoktam beszélni, mint az megállapítottak, ma a 20 perces utat végigbeszélgettem magammal hazaféle, és én még most is normálisnak tartom magamat, erre mit lépsz


a fogyatékosok nem tudják magukról, hogy fogyatékosok
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 6 2016 10:08am
Quote (jarabekg @ May 6 2016 06:07pm)
a fogyatékosok nem tudják magukról, hogy fogyatékosok


na igen
ez sokmindent megmagyarázna veled kapcsolatban XD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2016 10:09am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ May 6 2016 05:08pm)
na igen
ez sokmindent megmagyarázna veled kapcsolatban XD


ez aztán a visszavágás ricsárdka
nyomorult hulladék
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 6 2016 10:09am
Quote (jarabekg @ May 6 2016 06:09pm)
ez aztán a visszavágás ricsárdka
nyomorult hulladék


ez aztán visszavágás jari fiam
nyomorult hulladék
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 6 2016 10:13am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 6 May 2016 17:45)
pedig még magamban is szoktam beszélni, mint az megállapítottak, ma a 20 perces utat végigbeszélgettem magammal hazaféle, és én még most is normálisnak tartom magamat, erre mit lépsz


Wtf
Ez egyáltalán nem normális
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
May 6 2016 10:18am
Quote (RRC @ May 6 2016 06:13pm)
Wtf
Ez egyáltalán nem normális


mesélj nekem a hunsub standardol petike pls, hogy mi normális és mi nem, most pont érdekel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 6 2016 10:37am
hülyegyereknél megint elpattant valami
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 6 2016 10:44am
Quote (sylke @ May 6 2016 06:37pm)
hülyegyereknél megint elpattant valami


de már x hónapja tolja ezt, sőt kicsit mintha egyre tardabb lenne
soon jön egy le akarom szopni merkelt - tej kombo, 1 hónap pihi és uj multi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1147514761477147814791650Next
Add Reply New Topic New Poll