Quote (bbaallaaggee @ Mar 5 2013 07:21pm)
ez még fiúnak is csúnya. akkora homloka van, mint két másiknak összesen, a szemöldökével is van valami baj, a bőre is repcses vagy szeplős vagy faszomtudja mi az, ha saját magát szépnek gondolná, akkor rendes felbontású képet csinált volna magáról...
ja a pulóverjét már meg sem említem.
még jó, hogy a te véleményedre már nem adok
te még abba is belekötnél, ha azt mondanám, hogy a fű zöld
egyébként még mindig nem értem mi a faszt ugattok bele más ízlésébe
nem spammoltam a szar cicababáimat mint ti 24/7, csak bepostoltam egyetlen egy képet amin szerintem egy szép arc van
mintha a szépség olyan kurva objektív dolog lenne, hogy bele kéne pofáznotok
This post was edited by Senee on Mar 5 2013 01:30pm