d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1147514761477147814791856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 5 2013 11:42am
Quote (TrollBoss @ Mar 5 2013 05:23pm)
ez most mi

Egy szép arc.

Nem látszik a segge és/vagy a mejjehusa már nem is jó mi, te manchild
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 5 2013 11:44am
Quote (Senee @ 5 Mar 2013 18:42)
Egy szép arc.

Nem látszik a segge és/vagy a mejjehusa már nem is jó mi, te manchild


hát erre a csajra jóindulattal se lehene mondani hogy szép
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 5 2013 12:08pm
Quote (fahrii @ Mar 5 2013 05:44pm)
hát erre a csajra jóindulattal se lehene mondani hogy szép


mert erre pl lehet
hogy csak egyet emeljek ki

Quote (kusziyoker @ Mar 3 2013 08:15pm)
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/479837_316686215100554_1428166950_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/417591_316682798434229_901502409_n.jpg






OMG LOLOL WTF MEKROARAK CSÖCSÖE VAN!!! :XDX:D:XD:

Mit ne mondjak; hányadék egy ízlésetek van
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Mar 5 2013 12:10pm
Quote (Senee @ Mar 5 2013 07:08pm)
mert erre pl lehet
hogy csak egyet emeljek ki






OMG LOLOL WTF MEKROARAK CSÖCSÖE VAN!!! :XDX:D:XD:

Mit ne mondjak; hányadék egy ízlésetek van



tőgy*

This post was edited by takii on Mar 5 2013 12:10pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 5 2013 01:09pm
Quote (Senee @ 5 Mar 2013 19:08)
mert erre pl lehet
hogy csak egyet emeljek ki






OMG LOLOL WTF MEKROARAK CSÖCSÖE VAN!!! :XDX:D:XD:

Mit ne mondjak; hányadék egy ízlésetek van


ez is ocsmány, igazából amiket kuszi mostanában postolt nem igazán jött át nekem se
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 5 2013 01:21pm
Quote (Senee @ 5 Mar 2013 18:14)
http://i50.tinypic.com/mhd3s.jpg


ez még fiúnak is csúnya. akkora homloka van, mint két másiknak összesen, a szemöldökével is van valami baj, a bőre is repcses vagy szeplős vagy faszomtudja mi az, ha saját magát szépnek gondolná, akkor rendes felbontású képet csinált volna magáról...

ja a pulóverjét már meg sem említem.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 5 2013 01:29pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 5 2013 07:21pm)
ez még fiúnak is csúnya. akkora homloka van, mint két másiknak összesen, a szemöldökével is van valami baj, a bőre is repcses vagy szeplős vagy faszomtudja mi az, ha saját magát szépnek gondolná, akkor rendes felbontású képet csinált volna magáról...

ja a pulóverjét már meg sem említem.


még jó, hogy a te véleményedre már nem adok
te még abba is belekötnél, ha azt mondanám, hogy a fű zöld


egyébként még mindig nem értem mi a faszt ugattok bele más ízlésébe
nem spammoltam a szar cicababáimat mint ti 24/7, csak bepostoltam egyetlen egy képet amin szerintem egy szép arc van

mintha a szépség olyan kurva objektív dolog lenne, hogy bele kéne pofáznotok

This post was edited by Senee on Mar 5 2013 01:30pm
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 6 2013 09:11am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 6 2013 09:47am
Quote (Kenny10 @ Mar 6 2013 04:11pm)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574802_437901722955603_1314008112_n.jpg


az ilyen nőket botal nem piszkalnam, kifejezetten kiraz toluk a hideg
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 6 2013 10:07am
Quote (jarabekg @ Mar 6 2013 04:47pm)
az ilyen nőket botal nem piszkalnam, kifejezetten kiraz toluk a hideg


gondolom, még ha ő ajánlaná akkor sem


Go Back To Magyar Topic List
Prev1147514761477147814791856Next
Add Reply New Topic New Poll