Quote (kusziyoker @ 5 Mar 2013 18:13)
hat nehez lehetett a linkrol felfedezni. csak nem tudom miert zavar ha postolom a kepeket, elvileg ezert van a topik
Nem a képek zavarnak, hanem a mennyiség. Mi értelme van minden nap ennyi képet postolni? Ezért írtam, hogy ennyi erővel elég lenne csak a profil linkjét postolni.