d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1146147148149150249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 7 2016 05:58am
Quote (cowding @ 7 Apr 2016 13:56)
Legjobb jatek ever amugy de aki nem jatszott vele 8 eve az nem erti ugyse :D
Kb olyan mint d2 vel tolni


kéne d2zni
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 8 2016 04:41pm
Quote (cowding @ Apr 7 2016 10:57am)
értem :)

valami olyasmi volt a fejembe, hogy a kód elején a gombok + a 2 %os változó helye amit modositani lehet és akkor késöbbiekben mindig ahhoz nyul a progi ha kell neki
ilyen i == szám félében

de ha sikerül ha nem köszi előre is h megnézed :)


a lényeg megvan, még a beállításhoz kell a UI, meg lementeni/kiolvasni. igazából eddig kb 1-2 óra volt, holnap este ugyanennyi és kész

This post was edited by kuzdithom on Apr 8 2016 04:42pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 9 2016 09:48am
Quote (kuzdithom @ Apr 9 2016 12:41am)
a lényeg megvan, még a beállításhoz kell a UI, meg lementeni/kiolvasni. igazából eddig kb 1-2 óra volt, holnap este ugyanennyi és kész


szeretlek :wub:
mondanám h lehet választani csoki/sör/lekvárból de még az egyre ritkábban tartott subtalikra sem jársz már :(
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 9 2016 10:57am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 24 2016 11:57am)
oké

tegnap valamiért kitaláltam, hogy a szakdolgozatomat flash alapon tök király lenne megcsinálni, viszont totál 0 tudásom van hozzá

az kéne, hogy van egy alaptérkép, azon 50-60 pont, ha rákattintasz akkor kiad egy képet, és mellette adatokat az adott pontról
lehetne ki be zoomolni, és nagyon fasza lenne ha kiírná az aktuális kurzor EOV koordinátáit, az aktuális méretarányt

szóval kérdés: a 0 tudásommal ha elkezdeném meg tudnám csinálni, vagy nagyon felejtős a téma, és inkább verjem ki a fejemből?


kell egy térinformatikus elérhetősége?

nvm jobb ha rádírok :D

This post was edited by Jancsipapa on Apr 9 2016 11:03am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 9 2016 04:13pm
van most egy olyan matlab feladatom, hogy egy adott fuggvenyen keressuk meg fzeroval azokat a pontokat, ahol egyenlo 0val, es karikazzuk be oket
ha nagyon bezoomolok, akkor lehet latni, hogy a karikak nincsenek a gorben rendesen
ez kerekitesi hiba vagy kene valami extrat varazsolni?

Code
f=@(x) 3*cos(2.*x)-x.^3-2;
x = linspace(-2*pi, 2*pi);
figure(1); clf; plot(x, f(x));
grid on; hold on;
ns =[fzero(f, -1.5), fzero(f, -0.5), fzero(f, 0.5)]
plot (ns, f(ns), 'o');


kozben rajottem, hogy nem fzeroval kell, hanem sajat funkcioval, de igazabol szerintem ugyanez lesz a vege akkor is

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 9 2016 04:24pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 16 2016 02:28pm


elkezdtem c++ban írni egy kis rpg gamet, majd lehet dokumentálok ide dolgokat (mondanám, hogy csak ha van érdeklődő, de igazából leszarom :C )
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 16 2016 03:04pm
Quote (llllllllllll @ Apr 16 2016 10:28pm)
http://www.youtube.com/watch?v=cydSuVfvus8

elkezdtem c++ban írni egy kis rpg gamet, majd lehet dokumentálok ide dolgokat (mondanám, hogy csak ha van érdeklődő, de igazából leszarom :C )


uborka XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2016 05:23am
sikerült összelőni a vs 2015 enterpriset a 5.6.1 Qtval, úgyhogy el tudtam kezdeni csinálgatni a dolgokat
először összeszedtem ilyen random ikonokat, spriteokat, tilesetet, etc etc, de igazából ezeknek a használata valszeg csak jóval késöbb fog előkerülni
egyelőre csináltam egy kis karaktert, meg az animált mozgását összeraktam, de most egy lépés vissza, mert először a térképnek kell definiálni az osztályait, kitalálni a struktúrát, aztán visszatérhetek ide

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 17 2016 05:24am
Quote (llllllllllll @ Apr 17 2016 12:23pm)
sikerült összelőni a vs 2015 enterpriset a 5.6.1 Qtval, úgyhogy el tudtam kezdeni csinálgatni a dolgokat
először összeszedtem ilyen random ikonokat, spriteokat, tilesetet, etc etc, de igazából ezeknek a használata valszeg csak jóval késöbb fog előkerülni
egyelőre csináltam egy kis karaktert, meg az animált mozgását összeraktam, de most egy lépés vissza, mert először a térképnek kell definiálni az osztályait, kitalálni a struktúrát, aztán visszatérhetek ide

http://www.youtube.com/watch?v=ohXaZmifo8E


Dieses Video ist privat.

Das tut uns leid.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 17 2016 05:27am
Quote (llllllllllll @ 17 Apr 2016 13:23)
sikerült összelőni a vs 2015 enterpriset a 5.6.1 Qtval, úgyhogy el tudtam kezdeni csinálgatni a dolgokat
először összeszedtem ilyen random ikonokat, spriteokat, tilesetet, etc etc, de igazából ezeknek a használata valszeg csak jóval késöbb fog előkerülni
egyelőre csináltam egy kis karaktert, meg az animált mozgását összeraktam, de most egy lépés vissza, mert először a térképnek kell definiálni az osztályait, kitalálni a struktúrát, aztán visszatérhetek ide

http://www.youtube.com/watch?v=ohXaZmifo8E


This video is private.

Sorry about that.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1146147148149150249Next
Add Reply New Topic New Poll