d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11461471481491505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 13 2012 03:05am
Quote (kusziyoker @ 13 Feb 2012 10:03)
tfw mikor készülsz arra a krva ogy-ra és a hátsó sorból valaki bekijabál hogy ne írjunk mert meghalt a tücske és 3 ponttól elesek, mert holnap már a mai anyagból írunk....


mi a faszt olvasok.jpeg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 13 2012 04:30am
tfw megy egy szám a fejedbe, és nem tudod mi a címe, csak egy nagyon kis részre emlékszel, de a végén megtalálod, és meghallgatod, és már annyira nincs is elabszva a napod, pedig hétfő van, és utálod a hétfőket, és különben is elaludtam az első órámat.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 13 2012 04:42am
Quote (jarabekg @ 13 Feb 2012 11:30)
tfw megy egy szám a fejedbe, és nem tudod mi a címe, csak egy nagyon kis részre emlékszel, de a végén megtalálod, és meghallgatod, és már annyira nincs is elabszva a napod, pedig hétfő van, és utálod a hétfőket, és különben is elaludtam az első órámat.


ja teljes mértékbe ismerős
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 13 2012 04:48am
Quote (jarabekg @ 13 Feb 2012 12:30)
tfw megy egy szám a fejedbe, és nem tudod mi a címe, csak egy nagyon kis részre emlékszel, de a végén megtalálod, és meghallgatod, és már annyira nincs is elabszva a napod, pedig hétfő van, és utálod a hétfőket, és különben is elaludtam az első órámat.


tfw hétfőn egy délutáni konzultációd van, kedden egy délutáni órád és pénteken meg egyáltalán nincs.
imádom ezt a félévet :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 13 2012 05:23am
Quote (jarabekg @ Feb 13 2012 12:30pm)
tfw megy egy szám a fejedbe, és nem tudod mi a címe, csak egy nagyon kis részre emlékszel, de a végén megtalálod, és meghallgatod, és már annyira nincs is elabszva a napod, pedig hétfő van, és utálod a hétfőket, és különben is elaludtam az első órámat.


gg
en be se mentem bmere
ilyen hidegben ki az a hulye aki kimegy a lakasbol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 13 2012 06:10am
Quote (meatyowllegs @ Feb 13 2012 12:23pm)
gg
en be se mentem bmere
ilyen hidegben ki az a hulye aki kimegy a lakasbol


te nem csak hidegben nem mész ki a lakásból
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 13 2012 06:11am
Quote (beni @ 13 Feb 2012 13:10)
te nem csak hidegben nem mész ki a lakásból


Így legalább van valami legit oka :D
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 13 2012 08:16am
that feel when rohadt fáradt vagy és álmos de hogy ha alszol akkor meg nem fogsz tudni este aludni :C
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 13 2012 08:36am
tfw órán ülsz és nem tudod mit hadovál a tanár..inkább jspzel
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 13 2012 08:43am
Quote (kusziyoker @ 13 Feb 2012 10:03)
tfw mikor készülsz arra a krva ogy-ra és a hátsó sorból valaki bekijabál hogy ne írjunk mert meghalt a tücske és 3 ponttól elesek, mert holnap már a mai anyagból írunk....


Quote (kusziyoker @ 13 Feb 2012 15:36)
tfw órán ülsz és nem tudod mit hadovál a tanár..inkább jspzel


Quote (kusziyoker @ 13 Feb 2012 15:21)
de jó az óra


még nem is mondtad, hogy hol vagy éppen!
Go Back To Magyar Topic List
Prev11461471481491505001Next
Closed New Topic New Poll