Quote (Anarkin @ Sun, 13 Sep 2009, 14:21)
Elsőről jut eszembe: találtam pár napja egy sorozatot, True Blood -- egész jó ha valaki unatkozik
Az is vámpíros, csak az arról szól h. feltálálták a Japánok a "Tru Blood-"ot ami szintetikus vér, és mindenhol árulják -- aminek következtében előjöttek a vámpírok a kripáikból 2 éve..
2 évad kb, de már végignéztem ^^
jaja, én is mindjárt végzek a 2. évaddal, már csak a befejező rész van hátra. tényleg jó sorozat ^^