d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1146514661467146814692492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 25 2012 10:20am
Quote (Genthor @ Oct 25 2012 05:12pm)
Majdnem megkérdeztem, hogy ebben mi a vicces, de aztán megláttam, hogy ki postolta.


DE AZÉRT NEM HISZEM HOGY TE ELFUTNÁL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Oct 25 2012 10:25am
Quote (szabika @ 25 Oct 2012 18:20)
DE AZÉRT NEM HISZEM HOGY TE ELFUTNÁL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


de ha igen, akkor SnoopDogg elől már nem :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 25 2012 10:48am
Quote (TassassinHc @ Oct 25 2012 05:25pm)
de ha igen, akkor SnoopDogg elől már nem :D


:mellow:
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 25 2012 03:25pm


néha kicsit irritáló a srác beszédstílusa, de azért van 1-2 poénos jelenet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 25 2012 03:30pm
Quote (Nerz8 @ Oct 25 2012 09:25pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QzmXbjPmpek

néha kicsit irritáló a srác beszédstílusa, de azért van 1-2 poénos jelenet


na ezt most megnézem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 25 2012 03:36pm
Quote (sylke @ 25 Oct 2012 21:30)
na ezt most megnézem


a táncolós, a vasalós, meg a hókuszpókos jelenten röhögtem leginkább

// ja, meg a rendőrös se rossz

This post was edited by Nerz8 on Oct 25 2012 03:36pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 25 2012 03:46pm
Quote (Nerz8 @ Oct 25 2012 09:36pm)
a táncolós, a vasalós, meg a hókuszpókos jelenten röhögtem leginkább

// ja, meg a rendőrös se rossz


feri megvert valakit, lelötték etust, gránátot dobtak a presszoba, feri megvert valakit, pedofil zaklatta matyit, feri megverte a pedofilt
:DD

na, meg is volt a heti szomszédok adag

This post was edited by sylke on Oct 25 2012 03:47pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 26 2012 04:05am
Quote (Nerz8 @ Oct 25 2012 09:36pm)
a táncolós, a vasalós, meg a hókuszpókos jelenten röhögtem leginkább

// ja, meg a rendőrös se rossz


végignéztem, ez a vasalós cucc tényleg nemvolt egyszerü :DD meg a végén az elköszönése is lel
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 26 2012 05:13am


többi videója se rossz amúgy
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 26 2012 06:05am
Quote (SummertimeClothes @ 24 Oct 2012 16:27)
http://4.ii.gl/hiHRlB.png


fucking got me, son
Go Back To Magyar Topic List
Prev1146514661467146814692492Next
Add Reply New Topic New Poll