
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (TassassinHc @ Feb 14 2013 01:35pm)
well, i'm in love
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/535880_461408297262628_1789969302_n.png
/e: orosz / ukrán, sanszosan.
Eoghannak küldöm hát szeretettel.
egesz jol sikerult a nemiatalakito mutete
remelem jol megbasz egy mufasszal te nyomoirult csoffadt senki