d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1146214631464146514662724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:32am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Oct 2012 11:28)
es te hogy ertetted meg a koreait? :D
amugy ismerem az erzest, quakeben is nagyon nagyon kevesen tudnak rendesen hozzaadni barmi lenyegeset, csak nekem kb azt is el kell mondani scben, amit lehet latni a kepernyon :^)


feliratos volt!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2012 03:54am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:23)
egyszer megnéztem egy hivatalos kr kommentálást egy sc2 tournament játékhoz, azóta érzem úgy, hogy szarok. kb végig elemezték a játékot, és kommentálták teljesen jól, ezek meg kb elmondják, hogy mit látnak a képernyőn, semmi több.


day9>
egyebkent nem ertem mirol beszelsz, a tastosis archon altalaban jokat mond, meg normalis.
Husky egy rakas szar, djwheatet meg kb 2x hallottam kommentalni, ugyhogy rola nem tudok mit mondani.
Az igaz, hogy a koreaiaktol tavol all mindenki, de azert a koreaiaknak van erre kulon iskola, meg minden faszom, amit el kell vegezni, ezek meg nagyreszt onszorgalombol kezdtek el, a nullarol.

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 20 2012 03:55am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Oct 2012 11:54)
day9>
egyebkent nem ertem mirol beszelsz, a tastosis archon altalaban  jokat mond, meg normalis.
Husky egy rakas szar, djwheatet meg kb 2x hallottam kommentalni, ugyhogy rola nem tudok mit mondani.
Az igaz, hogy a koreaiaktol tavol all mindenki, de azert a koreaiaknak van erre kulon iskola, meg minden faszom, amit el kell vegezni, ezek meg nagyreszt onszorgalombol kezdtek el, a nullarol.


artosis még egész jó szokott lenni, de tasteless kriminális, hogy mennyire nem mond semmit. ráadásul ha történik valami izgalmas, még azt is alig tudják felhypeolni a hangjukkal. legalábbis én így érzem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2012 03:58am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:57)
artosis még egész jó szokott lenni, de tasteless kriminális, hogy mennyire nem mond semmit. ráadásul ha történik valami izgalmas, még azt is alig tudják felhypeolni a hangjukkal. legalábbis én így érzem


majd mi szárddzsal meg mutatjuk a világnak, hogy, hogy kell kommentálni!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:58am
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Oct 2012 11:58)
majd mi szárddzsal meg mutatjuk a világnak, hogy, hogy kell kommentálni!


tényleg, muti a tieteket!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2012 03:59am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:58)
tényleg, muti a tieteket!


gyere facebookra
az elso eleg szar lett igazabol, kicsit bena, de igazabol ugyerzem mar jobb lett mint amit a magyar kommentatorok tobbsege produkalt eddig.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2012 04:46am
egyébként breach kiesett dreamhacken :/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2012 05:55am
Quote (Rawen @ 20 Oct 2012 12:41)


mondjuk nem lepodom meg rajta, hogy zergl jatekos
de tenyleg.

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 20 2012 05:55am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 20 2012 06:15am


>.<
Go Back To Magyar Topic List
Prev1146214631464146514662724Next
Add Reply New Topic New Poll