Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:23)
egyszer megnéztem egy hivatalos kr kommentálást egy sc2 tournament játékhoz, azóta érzem úgy, hogy szarok. kb végig elemezték a játékot, és kommentálták teljesen jól, ezek meg kb elmondják, hogy mit látnak a képernyőn, semmi több.
day9>
egyebkent nem ertem mirol beszelsz, a tastosis archon altalaban jokat mond, meg normalis.
Husky egy rakas szar, djwheatet meg kb 2x hallottam kommentalni, ugyhogy rola nem tudok mit mondani.
Az igaz, hogy a koreaiaktol tavol all mindenki, de azert a koreaiaknak van erre kulon iskola, meg minden faszom, amit el kell vegezni, ezek meg nagyreszt onszorgalombol kezdtek el, a nullarol.
This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 20 2012 03:55am