Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:23)
egyszer megnéztem egy hivatalos kr kommentálást egy sc2 tournament játékhoz, azóta érzem úgy, hogy szarok. kb végig elemezték a játékot, és kommentálták teljesen jól, ezek meg kb elmondják, hogy mit látnak a képernyőn, semmi több.
es te hogy ertetted meg a koreait?

amugy ismerem az erzest, quakeben is nagyon nagyon kevesen tudnak rendesen hozzaadni barmi lenyegeset, csak nekem kb azt is el kell mondani scben, amit lehet latni a kepernyon :^)