d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1146114621463146414652724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 20 2012 02:55am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 10:55)
>daybreak
egyébként tök sok az üres szék a stadionban


en tokre szeretem daybreaket
bar noob vagyok es sose tudom hogy hova alljak be armyval mikor 2+ basen vagyok : D

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 20 2012 02:56am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 20 2012 03:05am
XDDDDDD
pedig milyen jol fogta eloszor

This post was edited by SummertimeClothes on Oct 20 2012 03:05am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:06am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Oct 2012 10:55)
en tokre szeretem daybreaket
bar noob vagyok es sose tudom hogy hova alljak be armyval mikor 2+ basen vagyok : D


hat, nehéz beszedni bázisokat zerg ellen
egyébkét
>dat worker split lifetól
énn még én is jobbat tudok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:09am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:06)
hat, nehéz beszedni bázisokat zerg ellen
egyébkét
>dat worker split lifetól
énn még én is jobbat tudok


énn még én
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:10am
Quote (Rawen @ 20 Oct 2012 11:09)
énn még én


nekem is asd van még : D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:15am
istenem de borzalmas ez a tastosis duo
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 20 2012 03:15am
ggwp
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 20 2012 03:18am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:15)
istenem de borzalmas ez a tastosis duo


en szeretem :s
apollo valoszinuleg a kedvencem, de ok se rosszak imo
djwheat meg husky meg ilyen fosokkal ossze se lehet oket hasonlitani
mikor mar harom perce fasszal pofozza az egyik jatekos a masikat, csak o meg nem akar kiggzni, eleg nehez hozzaadni barmi lenyegeset igazabol
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 20 2012 03:23am
Quote (SummertimeClothes @ 20 Oct 2012 11:18)
en szeretem :s
apollo valoszinuleg a kedvencem, de ok se rosszak imo
djwheat meg husky meg ilyen fosokkal ossze se lehet oket hasonlitani
mikor mar harom perce fasszal pofozza az egyik jatekos a masikat, csak o meg nem akar kiggzni, eleg nehez hozzaadni barmi lenyegeset igazabol


egyszer megnéztem egy hivatalos kr kommentálást egy sc2 tournament játékhoz, azóta érzem úgy, hogy szarok. kb végig elemezték a játékot, és kommentálták teljesen jól, ezek meg kb elmondják, hogy mit látnak a képernyőn, semmi több.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 20 2012 03:28am
Quote (tevetava @ 20 Oct 2012 11:23)
egyszer megnéztem egy hivatalos kr kommentálást egy sc2 tournament játékhoz, azóta érzem úgy, hogy szarok. kb végig elemezték a játékot, és kommentálták teljesen jól, ezek meg kb elmondják, hogy mit látnak a képernyőn, semmi több.


es te hogy ertetted meg a koreait? :D
amugy ismerem az erzest, quakeben is nagyon nagyon kevesen tudnak rendesen hozzaadni barmi lenyegeset, csak nekem kb azt is el kell mondani scben, amit lehet latni a kepernyon :^)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1146114621463146414652724Next
Add Reply New Topic New Poll