d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1145146147148149249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 6 2016 09:42am
Quote (RRC @ Apr 6 2016 04:05pm)
milyen játék ez?



Archlord de privat szero ezert takartam ki mielott valaki nekiall baszakodni
Tenyleg sokat segitene ha valaki megcsinalna ;_;

Quote (cowding @ Apr 6 2016 01:03pm)
Valamelyikőtöknek ha van 5-10 perce dobja ezt a programot össze nekem pls. Fizetek erte 500 fg-t vagy barmi 😃
A felét kb en is meg tudnam csinálni szoval imo tenyleg csak gepelesi gyakorlat barmelyikotoknek

Szoval egy macro kene igazabol, lehet AHK vagy rendes program is, miután elinditom fut a háttérben és megadott hotkeyre elindul/ugyan arra abbahaggya
A megadott keyeket az épp aktuális ablakba kell küldeni, szoval ezzel nem kell baszakodni

A macronak meg kene tudnom mondani (akar txt akar egy egyszerű ui is jó) hogy melyik gombokat küldje (ezek 123456789öüó közül lennének, max az összes)
Es mindegyik küldött gomb mellé kéne tudnom rakni egy "casttime" értéket, mondjuk ha az 1-esre berakok 2000 milisecet akkor a "2-est" csak 2 secre rá küldené.
Itt jön egy kis csavar, kéne egy % global value, ami szorzódik az összes, egyenként megadott "casttime"-vel, [x * (1 - global value)] módon, szoval 2000 casttime és 90%-os value esetén 200 tényleges castspeed hat a küldés késleltetésére.

Ennyi a fontos rész, a bónusz az lenne, hogy:
Ugyan olyan rendszerrel mint a "casttime" csinálni egy "cooldown" változót minden gomb mellé és ehhez is egy global valuet, és ez alapján a programnak ki kéne számolni, hogy miután körbement egyszer a megadott gombokon a kovetkezo es a tovabbi korokben melyik gombot a legoptimalisabb kuldeni (szoval nem nyomja meg amelyik epp cooldownon van, hanem atugorja etc)

A konfiguralas jo nekem jegyzettomb alapuan is vagy egy egyszeru gui is jo

Koszonoom :3 ha barmi egyeb info kell pm/post
Van ahk, autoit, .net, visual, etc szoval kb barmibe jo




This post was edited by cowding on Apr 6 2016 09:52am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 6 2016 10:24am
http://index.hu/tech/2016/04/06/az_usa_92_milliot_fizetett_egy_balra-jobbra_mutato_nyilert/

Quote
A furcsa fejlesztés napvilágra kerülése egy közadatigénylésnek köszönhető, Kevin Burke kérte ki a szerződéseket. Az alkalmazást egyébként azóta tíz perc alatt lefejlesztette egy srác, megnézhető a Youtube-on:


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 7 2016 01:51am
Quote (cowding @ Apr 6 2016 11:03am)
Valamelyikőtöknek ha van 5-10 perce dobja ezt a programot össze nekem pls. Fizetek erte 500 fg-t vagy barmi 😃
A felét kb en is meg tudnam csinálni szoval imo tenyleg csak gepelesi gyakorlat barmelyikotoknek

Szoval egy macro kene igazabol, lehet AHK vagy rendes program is, miután elinditom fut a háttérben és megadott hotkeyre elindul/ugyan arra abbahaggya
A megadott keyeket az épp aktuális ablakba kell küldeni, szoval ezzel nem kell baszakodni

A macronak meg kene tudnom mondani (akar txt akar egy egyszerű ui is jó) hogy melyik gombokat küldje (ezek 123456789öüó közül lennének, max az összes)
Es mindegyik küldött gomb mellé kéne tudnom rakni egy "casttime" értéket, mondjuk ha az 1-esre berakok 2000 milisecet akkor a "2-est" csak 2 secre rá küldené.
Itt jön egy kis csavar, kéne egy % global value, ami szorzódik az összes, egyenként megadott "casttime"-vel, [x * (1 - global value)] módon, szoval 2000 casttime és 90%-os value esetén 200 tényleges castspeed hat a küldés késleltetésére.

Ennyi a fontos rész, a bónusz az lenne, hogy:
Ugyan olyan rendszerrel mint a "casttime" csinálni egy "cooldown" változót minden gomb mellé és ehhez is egy global valuet, és ez alapján a programnak ki kéne számolni, hogy miután körbement egyszer a megadott gombokon a kovetkezo es a tovabbi korokben melyik gombot a legoptimalisabb kuldeni (szoval nem nyomja meg amelyik epp cooldownon van, hanem atugorja etc)

A konfiguralas jo nekem jegyzettomb alapuan is vagy egy egyszeru gui is jo

Koszonoom :3 ha barmi egyeb info kell pm/post
Van ahk, autoit, .net, visual, etc szoval kb barmibe jo


50k-ért megirom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 7 2016 02:08am
oan heck kéne ami paypalra tesz pézt
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 7 2016 02:30am
Quote (kuzdithom @ Apr 7 2016 09:51am)
50k-ért megirom



Que? :D
Ennyire bonyolult v meg haragszol a lekvar miatt :D
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 7 2016 04:54am
Quote (cowding @ Apr 7 2016 08:30am)
Que? :D
Ennyire bonyolult v meg haragszol a lekvar miatt :D


hát azért nem 10 perc :P

meg az ilyen "lehessen beállítani" kezdetű kérések mindig a végtelenbe torkolnak :D
majd ránézek a napokban ha lesz időm, hátha hamar megvan
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 7 2016 04:57am
Quote (kuzdithom @ Apr 7 2016 12:54pm)
hát azért nem 10 perc :P

meg az ilyen "lehessen beállítani" kezdetű kérések mindig a végtelenbe torkolnak :D
majd ránézek a napokban ha lesz időm, hátha hamar megvan


értem :)

valami olyasmi volt a fejembe, hogy a kód elején a gombok + a 2 %os változó helye amit modositani lehet és akkor késöbbiekben mindig ahhoz nyul a progi ha kell neki
ilyen i == szám félében

de ha sikerül ha nem köszi előre is h megnézed :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 7 2016 05:55am
Quote (cowding @ 6 Apr 2016 17:42)
Archlord de privat szero ezert takartam ki mielott valaki nekiall baszakodni
Tenyleg sokat segitene ha valaki megcsinalna ;_;


miért játszol ilyen szarokkal? :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 7 2016 05:56am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 7 2016 01:55pm)
miért játszol ilyen szarokkal? :D



Legjobb jatek ever amugy de aki nem jatszott vele 8 eve az nem erti ugyse :D
Kb olyan mint d2 vel tolni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145146147148149249Next
Add Reply New Topic New Poll