d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11451461471481491650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 13 2009 07:44am
Quote (Anarkin @ Sun, Sep 13 2009, 02:42pm)
Jó film? ( Csak mert trailer alapján látom magamelőtt a végét :\ )


Én rohadtul imádom az a filmet :)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 13 2009 07:45am
Quote (Anarkin @ Sun, 13 Sep 2009, 15:42)
Jó film? ( Csak mert trailer alapján látom magamelőtt a végét :\ )


hát én az ilyen "elvont" filmeket birom szoval jovolt
nem is elvont de nem egy steven seagalos szar

Quote (beni @ Sun, 13 Sep 2009, 15:44)
Én rohadtul imádom az a filmet :)



IGAZABOL BENI SEGGET NYALOM ES NEKEM IS AZERT TETSZIK MERT NEKI IS

This post was edited by GoreKnight9 on Sep 13 2009 07:45am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 13 2009 07:45am
Quote (GoreKnight9 @ Sun, 13 Sep 2009, 14:45)
hát én az ilyen "elvont" filmeket birom szoval jovolt
nem is elvont de nem egy steven seagalos szar


fu
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 13 2009 07:49am
Quote (GoreKnight9 @ Sun, 13 Sep 2009, 15:45)
hát én az ilyen "elvont" filmeket birom szoval jovolt
nem is elvont de nem egy steven seagalos szar


Csak arra gondoltam, hogy van-e valami egyedi vonása a filmnek, csak mert most tudnék mondani 5 filmet ami erről (hasonlóról) szól

És ha van, akkor megveszem.

This post was edited by Anarkin on Sep 13 2009 07:50am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 13 2009 07:52am
Quote (Anarkin @ Sun, Sep 13 2009, 02:49pm)
Csak arra gondoltam, hogy van-e valami egyedi vonása a filmnek, csak mert most tudnék mondani 5 filmet ami erről (hasonlóról) szól

És ha van, akkor megveszem.


Én mondjuk alapból imádom Meg Ryant. Másrészt kis aranyos filmecske, még azokból az időkből amikor nem totál sablon módon alakították a forgatókönyvet.
Nem azt mondom, hogy annyira meglepő a végkifejlet, de engem végig magával ragad az esemény gördülése :)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 13 2009 08:00am
Quote (Anarkin @ Sun, 13 Sep 2009, 15:49)
Csak arra gondoltam, hogy van-e valami egyedi vonása a filmnek, csak mert most tudnék mondani 5 filmet ami erről (hasonlóról) szól

És ha van, akkor megveszem.


hát sztem simán van
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 14 2009 02:29am
V for Vendetta

Gondolom igennagyonold, tekintve h 2005-ös, de azért leírom hátha valaki nem látta ^^ Nekem nagyon tetszett
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 14 2009 02:32am
Quote (Anarkin @ Mon, 14 Sep 2009, 09:29)
V for Vendetta

Gondolom igennagyonold, tekintve h 2005-ös, de azért leírom hátha valaki nem látta ^^ Nekem nagyon tetszett


sztem szar volt, de respect
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 14 2009 02:36am
Quote (A122 @ Mon, Sep 14 2009, 09:32am)
sztem szar volt, de respect


valahogy én is kurva szarnak találtam
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 14 2009 12:23pm
Das Boot azoknak, akik szeretik a jó filmeket
Go Back To Magyar Topic List
Prev11451461471481491650Next
Add Reply New Topic New Poll