d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145814591460146114625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 1 2013 04:49am
Quote (szabika @ 1 Feb 2013 12:48)
lol ez tök faszság
ilyen csak a filmben van


"ok"
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 1 2013 04:57am
Quote (szabika @ Feb 1 2013 11:48am)
lol ez tök faszság
ilyen csak a filmben van


akkor jó noob vagy
nekem az összes csaj ezt mondta amikor lepattintott
mármint h legyek boldog, csak mással
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 1 2013 05:10am
Quote (beni @ Feb 1 2013 11:48am)
mindenesetre jófej dolog tőled, hogy a boldogságát kívánod


btw egész nap húgyszagot érzek


elöször nevettem aztán eszembe jutott egy kép







Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 1 2013 05:19am
Quote (Vismajor @ 1 Feb 2013 12:57)
akkor jó noob vagy
nekem az összes csaj ezt mondta amikor lepattintott
mármint h legyek boldog, csak mással


nok mindig ezt mondjak, nyugodtabb a lelkiismeretuk.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 1 2013 05:43am
Quote (hedgehogsword @ Feb 1 2013 11:40am)
ezzel a lánnyal 2011 nyáron jártam egy hétig, és ő nekem olyan személy, hogy nem érdekel kivel, csak boldog legyen


this is not normal
but on beta it is

beta
not even once
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 1 2013 05:46am
Quote (daneeka10 @ 1 Feb 2013 12:43)
this is not normal
but on beta it is

beta
not even once


szerintem simán normális.
nekem is van ilyesmi ismerősöm.

beleszerettem, nem úgy alakult, rájöttem én is, hogy nekem nem kell, de bírom és közel állunk egymáshoz. jó lenne boldognak látni, de az biztos, hogy én nem akarom boldogítani.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 1 2013 05:50am
Quote (TassassinHc @ 1 Feb 2013 12:46)
szerintem simán normális.
nekem is van ilyesmi ismerősöm.

beleszerettem, nem úgy alakult, rájöttem én is, hogy nekem nem kell, de bírom és közel állunk egymáshoz. jó lenne boldognak látni, de az biztos, hogy én nem akarom boldogítani.


én meg ugy vagyok vele hogy nem nagyon érdekelnek az exeim

furán is venné kimagát egy 5éves kapcsolatban ha a multal foglalkoznék, és tuti nem esne jol a jelenleginek

igy nem nagyon izgat hogy boldog vagy épp szomoru
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 1 2013 05:51am
Quote (TassassinHc @ Feb 1 2013 12:46pm)
szerintem simán normális.
nekem is van ilyesmi ismerősöm.

beleszerettem, nem úgy alakult, rájöttem én is, hogy nekem nem kell, de bírom és közel állunk egymáshoz. jó lenne boldognak látni, de az biztos, hogy én nem akarom boldogítani.


neked attól jobb hogy más boldog? attól te még nyomoroncs szarkupacnak érzed magad továbbra is
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Feb 1 2013 05:53am
Quote (Inakwo @ 1 Feb 2013 12:50)
én meg ugy vagyok vele hogy nem nagyon érdekelnek az exeim

furán is venné kimagát egy 5éves kapcsolatban ha a multal foglalkoznék, és tuti nem esne jol a jelenleginek

igy nem nagyon izgat hogy boldog vagy épp szomoru


szerintem, ha egy hétig jártak, akkor az annyira nem mondható ex-nek ^^

nálam, pl barátok maradtunk és nekem sem igazán ex.
dno.



/e:
tfw :drool:



This post was edited by TassassinHc on Feb 1 2013 05:53am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 1 2013 05:54am
Quote (szabika @ Feb 1 2013 12:51pm)
neked attól jobb hogy más boldog? attól te még nyomoroncs szarkupacnak érzed magad továbbra is


én pl igen, "adni is sokkal jobban szeretek mint kapni"
so beta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145814591460146114625001Next
Closed New Topic New Poll