Quote (TassassinHc @ 1 Feb 2013 12:46)
szerintem simán normális.
nekem is van ilyesmi ismerősöm.
beleszerettem, nem úgy alakult, rájöttem én is, hogy nekem nem kell, de bírom és közel állunk egymáshoz. jó lenne boldognak látni, de az biztos, hogy én nem akarom boldogítani.
én meg ugy vagyok vele hogy nem nagyon érdekelnek az exeim
furán is venné kimagát egy 5éves kapcsolatban ha a multal foglalkoznék, és tuti nem esne jol a jelenleginek
igy nem nagyon izgat hogy boldog vagy épp szomoru