d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1145814591460146114622724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2012 10:14am
Quote (Fej @ 19 Oct 2012 18:14)
winner hun, es magaAZisten már a nevuk alapjan is eleg felelmetesek


a magaazisten az spirit, ugyhogy o vegulis az :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 19 2012 10:16am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 19 2012 05:14pm)
a magaazisten az spirit, ugyhogy o vegulis az :D


nem vágom ki az a spirit, de a neve alapján ritka nagy gyökér lehet

remélem fossá vered:D

This post was edited by Fej on Oct 19 2012 10:31am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2012 10:33am
Quote (Fej @ 19 Oct 2012 18:16)
nem vágom ki az a spirit, de a neve alapján ritka nagy gyökér lehet

remélem fossá vered:D


eddig 1-0-ra vezetek winnerhun ellen (diamond p)

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 19 2012 10:33am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 19 2012 10:35am
oly sok jatek, es oly keves ido. Neha azwer megjon a kedvem ehhez a foshoz.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 19 2012 10:37am
Quote (josheide @ Oct 19 2012 05:35pm)
oly sok jatek, es oly keves ido. Neha azwer megjon a kedvem ehhez a foshoz.


nem is fos, milyen vagy :(

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 19 2012 05:33pm)
eddig 1-0-ra vezetek winnerhun ellen (diamond p)


hol tudom nézni?

This post was edited by Fej on Oct 19 2012 10:37am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 19 2012 10:39am
Quote (Fej @ 19 Oct 2012 18:37)
nem is fos, milyen vagy :(



hol tudom nézni?


De az, rafuggok es ideges leszek. Majd irok CPre hogy jatsszunk, ellene csak nem kenne stresszes
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 19 2012 10:40am
Quote (Fej @ 19 Oct 2012 18:37)
nem is fos, milyen vagy :(



hol tudom nézni?


még baszakodnak a streammel
majd minnyár lesz ( a kövi meccsünket sztem streamelik)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 19 2012 10:41am
Quote (josheide @ 19 Oct 2012 18:39)
De az, rafuggok es ideges leszek. Majd irok CPre hogy jatsszunk, ellene csak nem kenne stresszes


en is kb az o szintjen lehetek
bar en kevesbe vagyok valtozatos 1 raceszel
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 19 2012 10:41am
Quote (josheide @ Oct 19 2012 05:39pm)
De az, rafuggok es ideges leszek. Majd irok CPre hogy jatsszunk, ellene csak nem kenne stresszes


inditsd el a játékot, menj rá h custom game, join xel naga, win

amugy is szereted azt a mapet

This post was edited by Fej on Oct 19 2012 10:42am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 19 2012 10:42am
Quote (SummertimeClothes @ 19 Oct 2012 18:41)
en is kb az o szintjen lehetek
bar en kevesbe vagyok valtozatos 1 raceszel


Akarsz jatszani valamikor ? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145814591460146114622724Next
Add Reply New Topic New Poll