d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145714581459146014615001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 1 2013 04:11am
Quote (beni @ 1 Feb 2013 11:09)
szabika tényleg minden szinten bemocskolja a felsőoktatást :D


könyvet kéne irnia
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 1 2013 04:21am
Quote (beni @ Feb 1 2013 11:09am)
szabika tényleg minden szinten bemocskolja a felsőoktatást :D


szarok az egészre!
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 1 2013 04:29am
tfw picsamásnapos vagy, a nő akiről remélted hogy végre boldog szakít, ma este még buliba mész, meg holnap este is.
omg.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 1 2013 04:36am
Quote (hedgehogsword @ Feb 1 2013 11:29am)
tfw picsamásnapos vagy, a nő akiről remélted hogy végre boldog szakít, ma este még buliba mész, meg holnap este is.
omg.


ezt nem pontosan értem

volt most barátnőd?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 1 2013 04:40am
Quote (beni @ 1 Feb 2013 12:36)
ezt nem pontosan értem

volt most barátnőd?


ezzel a lánnyal 2011 nyáron jártam egy hétig, és ő nekem olyan személy, hogy nem érdekel kivel, csak boldog legyen


This post was edited by hedgehogsword on Feb 1 2013 04:40am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 1 2013 04:40am
Quote (hedgehogsword @ Feb 1 2013 11:40am)
ezzel a lánnyal tavaly jártam egy hétig, és ő nekem olyan személy, hogy nem érdekel kivel, csak boldog legyen


jahogy...

és miért csak egy hétig jártatok?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 1 2013 04:41am
Quote (hedgehogsword @ 1 Feb 2013 11:40)
ezzel a lánnyal 2011 nyáron jártam egy hétig, és ő nekem olyan személy, hogy nem érdekel kivel, csak boldog legyen


ohh fuck

Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 1 2013 04:41am
Quote (beni @ 1 Feb 2013 12:40)
jahogy...

és miért csak egy hétig jártatok?


mert hárman is hajtottunk rá és nem én nyertem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 1 2013 04:48am
Quote (hedgehogsword @ Feb 1 2013 11:41am)
mert hárman is hajtottunk rá és nem én nyertem


mindenesetre jófej dolog tőled, hogy a boldogságát kívánod


btw egész nap húgyszagot érzek
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 1 2013 04:48am
Quote (hedgehogsword @ Feb 1 2013 11:40am)
ezzel a lánnyal 2011 nyáron jártam egy hétig, és ő nekem olyan személy, hogy nem érdekel kivel, csak boldog legyen


lol ez tök faszság
ilyen csak a filmben van
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145714581459146014615001Next
Closed New Topic New Poll