Quote (ecneB @ Jan 31 2013 08:39pm)
de wtf van veled, Levi? allandoan hanysz, fosol. ez igy nincs rendben.. btw en libazsiros (+maj) kenyeret toltam erospaprikaval utana eperlekvart kavet es citromos teat.. engem is faszan megfosatott

fosni nem szoktam, csak most forró puddingot ettem és kávét ittam, ez ilyenkor alap

a köhögés meg a mandulám miatt van, nagyon gyorsan ki kéne venni