Quote (Rawen @ 14 Oct 2012 22:07)
Amúgy ezen gondolkodtam csak dotaval kapcsolatban és arra jutottam, hogy semmi értelme az egésznek mert beszélt szöveg legalább 70%-a amúgy is angol lenne.
de nem is az hogy magyarositsa hanem konkretan
SZAR
semmi köze nincs a kommentáláshoz, csak random pofázik valamit, és AZT HISZI MAGÁRÓL, HOGY Ő MOST KOMMENTÁL ( meg még általában orbitális faszságokat is beszélnek)
komolyan szét tudnám baszni a monitort a magyar kommentátoroktól
This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 14 2012 02:28pm