Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 02:26pm)
Az a gond, hogy ezzel csak megerősíted abban hogy itt kell maradnia. És egyszerűen nem tudok minden postja felett elsiklani, mert olyan embertelen buta otromba faszságokat postol a maga szentimentális erőltetett tenyérbemászó stílúsában, hogy legszívesebben lepofoznám.
Mint amikor az olcsó kajás topikba szentül védte, hogy a zöldség-gyünölcs a legolcsóbb és legjobb kaja ami létezik. Na ilyenkor a tudattól, hogy ilyen emberek léteznek, az agyérgörcs kerülget.
mondjuk téged nem tudom miért idegesit, mikor kb ugyanolyan vagy mint ö