d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145514561457145814595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 09:31am
Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 15:59)
tfw 1 hely van még bioetika 2-re, de mire rákattintok már betelt


ah filing
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 31 2013 11:02am
Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 02:26pm)
Az a gond, hogy ezzel csak megerősíted abban hogy itt kell maradnia. És egyszerűen nem tudok minden postja felett elsiklani, mert olyan embertelen buta otromba faszságokat postol a maga szentimentális erőltetett tenyérbemászó stílúsában, hogy legszívesebben lepofoznám.

Mint amikor az olcsó kajás topikba szentül védte, hogy a zöldség-gyünölcs a legolcsóbb és legjobb kaja ami létezik. Na ilyenkor a tudattól, hogy ilyen emberek léteznek, az agyérgörcs kerülget.


mondjuk téged nem tudom miért idegesit, mikor kb ugyanolyan vagy mint ö
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2013 11:20am
tfw 9gag és nevetek. Mondjuk valószínűleg csak a lotr reference miatt.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 11:58am
tfw a teringettét!




Snoop mondjuk elővette volna a brokit és megpattintotta volna a krokit, szerintem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 11:59am
Quote (sylke @ Jan 31 2013 06:02pm)
mondjuk téged nem tudom miért idegesit, mikor kb ugyanolyan vagy mint ö


a stílus idegesít

nekem arrogáns nagypofájú postjaim vannak


meg azert annyira kurvabuta sem vagyok mint o
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 31 2013 12:00pm
Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 05:59pm)
a stílus idegesít

nekem arrogáns nagypofájú postjaim vannak


meg azert annyira kurvabuta sem vagyok mint o


hát
de.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 31 2013 12:02pm
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 18:59)
a stílus idegesít

nekem arrogáns nagypofájú postjaim vannak


meg azert annyira kurvabuta sem vagyok mint o


4*8=?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2013 12:06pm
Quote (jarabekg @ 31 Jan 2013 18:59)
a stílus idegesít

nekem arrogáns nagypofájú postjaim vannak


meg azert annyira kurvabuta sem vagyok mint o


hát azért nem is vagy túl okos valljuk be

This post was edited by fahrii on Jan 31 2013 12:07pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2013 01:32pm
tfw épp a kávé puding kombót fosod ki amikor rádjön az iszonytató hányinger
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 01:39pm
Quote (anyd @ 31 Jan 2013 21:32)
tfw épp a kávé puding kombót fosod ki amikor rádjön az iszonytató hányinger


de wtf van veled, Levi? allandoan hanysz, fosol. ez igy nincs rendben.. btw en libazsiros (+maj) kenyeret toltam erospaprikaval utana eperlekvart kavet es citromos teat.. engem is faszan megfosatott :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145514561457145814595001Next
Closed New Topic New Poll