Quote (Namechange @ Jan 31 2013 03:19pm)
Nekem pl semmi bajom Tassal mert egész egyszerűen nem olvasom el amit ír, ezét nincs is véleményem róla. Lehet nektek is ezt kéne.
Az a gond, hogy ezzel csak megerősíted abban hogy itt kell maradnia. És egyszerűen nem tudok minden postja felett elsiklani, mert olyan embertelen buta otromba faszságokat postol a maga szentimentális erőltetett tenyérbemászó stílúsában, hogy legszívesebben lepofoznám.
Mint amikor az olcsó kajás topikba szentül védte, hogy a zöldség-gyünölcs a legolcsóbb és legjobb kaja ami létezik. Na ilyenkor a tudattól, hogy ilyen emberek léteznek, az agyérgörcs kerülget.