d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145414551456145714585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 31 2013 07:39am
Quote (Rawen @ 31 Jan 2013 15:39)
:) :)


:) :) :)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2013 07:47am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 01:31pm)
vannak olyan emberek, akik semmin nem tudjak felhuzni magukat (nerz,anyd,te pl)
szerintem ez a kisebb reteg, a tobbseget viszont zavarja


azért nerz jakabjai nincsenek rendben amikor tass postol
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jan 31 2013 08:19am
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 15:35)
Engem a hülyeségnél sokkal jobban zavar, ha valaki rosszindulatú a másikkal szemben, és soha semmi normálisat nem tud kipréselni amgából
nálam csak mesh van tiltva, meg az a csóka aki mindenhova csak anynit ír hogy lol meg afk


Nekem pl semmi bajom Tassal mert egész egyszerűen nem olvasom el amit ír, ezét nincs is véleményem róla. Lehet nektek is ezt kéne.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 08:26am
Quote (Namechange @ Jan 31 2013 03:19pm)
Nekem pl semmi bajom Tassal mert egész egyszerűen nem olvasom el amit ír, ezét nincs is véleményem róla. Lehet nektek is ezt kéne.


Az a gond, hogy ezzel csak megerősíted abban hogy itt kell maradnia. És egyszerűen nem tudok minden postja felett elsiklani, mert olyan embertelen buta otromba faszságokat postol a maga szentimentális erőltetett tenyérbemászó stílúsában, hogy legszívesebben lepofoznám.

Mint amikor az olcsó kajás topikba szentül védte, hogy a zöldség-gyünölcs a legolcsóbb és legjobb kaja ami létezik. Na ilyenkor a tudattól, hogy ilyen emberek léteznek, az agyérgörcs kerülget.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 08:42am
tfw random bekapcsolom a tv-t, épp NGC-n van, vmi folyóparotn csóka rohangászik sniperrel
tfw ráégetett angol felirat van, de szinkronizált a cucc
tfw angol felirat, "hey, dont move, dont move, okay, dont move" közbe a magyar szinkron "menjmenj menj menj!!"
tfw dafuq.. :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 08:43am
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 15:42)
tfw random bekapcsolom  a tv-t, épp NGC-n van, vmi folyóparotn csóka rohangászik sniperrel
tfw ráégetett angol felirat van, de szinkronizált a cucc
tfw angol felirat, "hey, dont move, dont move, okay, dont move" közbe a magyar szinkron "menjmenj menj menj!!"
tfw dafuq.. :D


>nincs eredeti hangra állítva a tv
>tv
>1000+1013
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 08:48am
Quote (Rawen @ 31 Jan 2013 16:43)
>nincs eredeti hangra állítva a tv
>tv
>1000+1013


>nem ukran feliratos nemafilm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 08:48am
Quote (RRC @ 31 Jan 2013 15:48)
>nem ukran feliratos nemafilm


Kellett már egy ilyen post, olyan rég volt.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 08:59am
tfw 1 hely van még bioetika 2-re, de mire rákattintok már betelt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2013 09:29am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 02:31pm)
vannak olyan emberek, akik semmin nem tudjak felhuzni magukat (nerz,anyd,te pl)
szerintem ez a kisebb reteg, a tobbseget viszont zavarja


hogy őszinte legyek azért van olyan akit blockoltam, ez a nerfhydra akinek 0%ban értelmesek a postjai pl
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145414551456145714585001Next
Closed New Topic New Poll