d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145314541455145614575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:27am
Quote (TassassinHc @ Jan 31 2013 01:07pm)
azt mondtam, hogy egyesek.
nem azt, hogy mindenki.

itt kb 3-5 ember van, aki nagypofájú köcsög. kb a másik 45 teljesen normális és ha ez az öt nem lenne, akkor _sokkal_ normálisabban is viselkednének.
te vagy az egyik nagypofájú.


sajnos tényleg úgy van, ahogy jara írta : mindenkinek tele van a fasza veled, csak a többségnek van annyi esze, hogy inkább már nem is reagál a postjaidra (fogadok, hogy a sub több mint felének le vannak tiltva a postjaid)
és akkor maradt az a "4-5" ember, aki még reménykedik abban, hogy egyszer végre felfogod, hogy kurvára senki nem kíváncsi rád és elhúzol a faszba

Quote (bajcli @ Jan 31 2013 01:15pm)
nekem amúgy az a kedvencem, amikor tassassin hc-t valaki leoltja, ő meg érzi, hogy ezt a rendkívül sajátos humorú, falrengetően vicces, sértéseket nem felvevő figurát kéne adni, de közben irl meg 180 a vérnyomása, és olyankor mindig ír valami kurva erőltetetten vicceskedő, de alig burkoltan sértő riposztot, amivel két szék közül mindig sikerül a pad alá seggelnie


ez meg szintén trú
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:29am
Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 14:27)
sajnos tényleg úgy van, ahogy jara írta : mindenkinek tele van a fasza veled, csak a többségnek van annyi esze, hogy inkább már nem is reagál a postjaidra (fogadok, hogy a sub több mint felének le vannak tiltva a postjaid)
és akkor maradt az a "4-5" ember, aki még reménykedik abban, hogy egyszer végre felfogod, hogy kurvára senki nem kíváncsi rád és elhúzol a faszba



ez meg szintén trú


nekem senki sincs letiltva

meg ugy igazábol senkivel nincs bajom Jarával volt de mostanában ő is rendben van
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2013 07:31am
Quote (Inakwo @ 31 Jan 2013 15:29)
nekem senki sincs letiltva

meg ugy igazábol senkivel nincs bajom Jarával volt de mostanában ő is rendben van


vannak olyan emberek, akik semmin nem tudjak felhuzni magukat (nerz,anyd,te pl)
szerintem ez a kisebb reteg, a tobbseget viszont zavarja
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:34am
Quote (ecneB @ 31 Jan 2013 14:31)
vannak olyan emberek, akik semmin nem tudjak felhuzni magukat (nerz,anyd,te pl)
szerintem ez a kisebb reteg, a tobbseget viszont zavarja


elhiszem

mondom eleinte pl Syl zavart engem de azota tökre csipem a kis rézbőrűt
meg Jara arrogáns stilusa is zavart de mintha mostanában kicsit más lenne, azért is zavart ő leginkább mert az én környezetemben nem nagyon van ilyen stilusu ember (hozzá teszem csak a forumon mutatottak alapján tudom megitélni)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 07:35am
Quote (ecneB @ Jan 31 2013 02:31pm)
vannak olyan emberek, akik semmin nem tudjak felhuzni magukat (nerz,anyd,te pl)
szerintem ez a kisebb reteg, a tobbseget viszont zavarja


Engem a hülyeségnél sokkal jobban zavar, ha valaki rosszindulatú a másikkal szemben, és soha semmi normálisat nem tud kipréselni amgából
nálam csak mesh van tiltva, meg az a csóka aki mindenhova csak anynit ír hogy lol meg afk
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:36am
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2013 14:35)
Engem a hülyeségnél sokkal jobban zavar, ha valaki rosszindulatú a másikkal szemben, és soha semmi normálisat nem tud kipréselni amgából
nálam csak mesh van tiltva, meg az a csóka aki mindenhova csak anynit ír hogy lol meg afk


>nálam csak mesh van tiltva
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:37am
Quote (Inakwo @ Jan 31 2013 01:34pm)
elhiszem

mondom eleinte pl Syl zavart engem de azota tökre csipem a kis rézbőrűt
meg Jara arrogáns stilusa is zavart de mintha mostanában kicsit más lenne, azért is zavart ő leginkább mert az én környezetemben nem nagyon van ilyen stilusu ember (hozzá teszem csak a forumon mutatottak alapján tudom megitélni)


jara jóarc irl
itt meg seggbe kéne baszni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 31 2013 07:38am
Quote (Rawen @ 31 Jan 2013 14:36)
>nálam csak mesh van tiltva
http://4.imgland.net/e-E7rx.png


nalam te is le vagy tiltva mesh mellett : )
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2013 07:39am
Quote (SummertimeClothes @ 31 Jan 2013 14:38)
nalam te is le vagy tiltva mesh mellett : )


:) :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:39am
Quote (xGurke @ 31 Jan 2013 14:37)
jara jóarc irl
itt meg seggbe kéne baszni


el kéne már mászni egy subtalálkozora...

de mindig csak dodge megy mint Beninek

na majd most Zizvel találkozok valamikor mert ide költözött a szomszéd faluba :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145314541455145614575001Next
Closed New Topic New Poll