☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev
1
1453
1454
1455
1456
1457
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 696021
Replies: 24916
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14541
Oct 19 2012 12:42pm
Quote (bajcli @ 19 Oct 2012 18:40)
én ezzel élek
http://www.youtube.com/watch?v=JAxt9neoOk0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FrZYBzS4lPY
BmA_BeMyAngel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold
:
834.97
#14542
Oct 19 2012 12:58pm
Quote (Nerz8 @ Oct 19 2012 07:42pm)
http://www.youtube.com/watch?feature=player%5Fdetailpage&v=FrZYBzS4lPY
"nem hazudott, tényleg nem tud táncolni"
felröhögtem
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#14543
Oct 19 2012 01:19pm
Quote (Nerz8 @ Oct 19 2012 04:18pm)
http://www.youtube.com/watch?v=mQhIMFy-stM
röhögök
: DD
mondjuk abban egyet kell értsek, hogy a k-pop az evil
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#14544
Oct 19 2012 01:29pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Oct 2012 19:58)
"nem hazudott, tényleg nem tud táncolni"
felröhögtem
"az a csaj ki engem nez, rafinalt, de nagyon!"
omg :D:DDDd
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#14545
Oct 19 2012 02:16pm
Quote (Moonflow @ Oct 19 2012 08:29pm)
"az a csaj ki engem nez, rafinalt, de nagyon!"
omg :D:DDDd
nem is értettem a szóválasztást
mármint a rafinált sehogy sem jön oda, ráadásul nem is a rím miatt dönthetett a szó mellett
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14546
Oct 19 2012 02:18pm
Quote (beni @ 19 Oct 2012 20:16)
nem is értettem a szóválasztást
mármint a rafinált sehogy sem jön oda, ráadásul nem is a rím miatt dönthetett a szó mellett
tipikusan cigányok használják ezt a szót amúgy
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#14547
Oct 19 2012 02:19pm
Quote (Nerz8 @ 19 Oct 2012 22:18)
tipikusan cigányok használják ezt a szót amúgy
en is szoktam
shi-
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14548
Oct 19 2012 02:20pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Oct 2012 20:19)
en is szoktam
shi-
úgy gondoltam, hogy rossz szövegkörnyezetben
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#14549
Oct 19 2012 02:28pm
menjetek fel bére.
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#14550
Oct 19 2012 02:29pm
Quote (Nerz8 @ 19 Oct 2012 22:28)
menjetek fel bére.
:40nel felrohogtem
hat ez gecijo.
This post was edited by SummertimeClothes on Oct 19 2012 02:30pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1453
1454
1455
1456
1457
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact