Quote (Rawen @ 12 Oct 2012 18:51)
Az egyikre van a bizonyíték a másikra nincs de azért JÓL ODASZÓLTÁL. De tegyük fel, hogy szűz vagyok, ki az aki sír a "problémája" miatt?
rossz topikot valasztottal
nerfhydra is de o egy nyominger
This post was edited by kusziyoker on Oct 12 2012 12:04pm