d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1145314541455145614572724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 12 2012 09:08am
Quote (Taszilo.^ @ 12 Oct 2012 17:00)
ofc, neural parasite
ja hogy nerfeltek a rangejet
eww

:wacko: miert hiszed, hogy egy spell, amitol egy 4k mineral/8k gas army azonnal megdoglik az balanced


spreadelésről hallottál már?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 12 2012 11:44am
mi a retek ez ha TL-en csatornát váltok minden alkalommal bejön UGYANAZ a reklám, hát sikerült ezt az oldalt is elbaszni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 12 2012 11:45am
Quote (Fej @ 12 Oct 2012 19:44)
mi a retek ez ha TL-en csatornát váltok minden alkalommal bejön UGYANAZ a reklám, hát sikerült ezt az oldalt is elbaszni


adblock nekem blokkolja a streames reklamokat is
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2012 11:47am
Quote (Fej @ 12 Oct 2012 19:44)
mi a retek ez ha TL-en csatornát váltok minden alkalommal bejön UGYANAZ a reklám, hát sikerült ezt az oldalt is elbaszni


>nincs adblockja
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 12 2012 11:50am
Quote (Rawen @ Oct 12 2012 06:47pm)
>nincs adblockja


>21 évesen még szűz

hagyok egy kis időt h eldöntsd szerinted kinek szarabb
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2012 11:51am
Quote (Fej @ 12 Oct 2012 19:50)
>21 évesen még szűz

hagyok egy kis időt h eldöntsd szerinted kinek szarabb


Az egyikre van a bizonyíték a másikra nincs de azért JÓL ODASZÓLTÁL. De tegyük fel, hogy szűz vagyok, ki az aki sír a "problémája" miatt?

This post was edited by Rawen on Oct 12 2012 11:55am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 12 2012 12:03pm
Quote (Rawen @ 12 Oct 2012 18:51)
Az egyikre van a bizonyíték a másikra nincs de azért JÓL ODASZÓLTÁL. De tegyük fel, hogy szűz vagyok, ki az aki sír a "problémája" miatt?


rossz topikot valasztottal

nerfhydra is de o egy nyominger

This post was edited by kusziyoker on Oct 12 2012 12:04pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 12 2012 01:28pm
Quote (Fej @ 12 Oct 2012 19:50)
>21 évesen még szűz

hagyok egy kis időt h eldöntsd szerinted kinek szarabb


kegyetlenul felrohogtem, gg :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 12 2012 01:55pm
Quote (Fej @ Oct 12 2012 07:50pm)
>21 évesen még szűz

hagyok egy kis időt h eldöntsd szerinted kinek szarabb


h3h3
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 12 2012 01:55pm
Quote (meatyowllegs @ 12 Oct 2012 21:55)
h3h3


itt a masik xddd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145314541455145614572724Next
Add Reply New Topic New Poll