d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev1145314541455145614571856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 3 2013 04:52pm


ritka szép arca van :3
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jan 3 2013 04:56pm
Quote (jarabekg @ 3 Jan 2013 23:52)
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526313_439371749460683_443568823_n.jpg

ritka szép arca van :3


sehogy se
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 3 2013 04:58pm
Quote (jarabekg @ 4 Jan 2013 00:52)
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526313_439371749460683_443568823_n.jpg

ritka szép arca van :3


XD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 3 2013 04:59pm
Quote (jarabekg @ 3 Jan 2013 23:52)
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526313_439371749460683_443568823_n.jpg

ritka szép arca van :3


inkább úgy mondanám, hogy furcsa arca van
furcsa, hogy ez egyáltalán egy arc
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jan 3 2013 05:10pm
Quote (TassassinHc @ 3 Jan 2013 23:59)
inkább úgy mondanám, hogy furcsa arca van
furcsa, hogy ez egyáltalán egy arc


mesh wait for me
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 4 2013 08:36am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 4 2013 09:19am
Quote (TouchCow @ 4 Jan 2013 15:36)
http://2.ii.gl/Km5HRn.png


már volt, ofc nem gond :drool:
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 09:24am
Quote (Genthor @ Jan 2 2013 07:02pm)
http://2.imgland.net/Gs_7Jf.jpg


szakítanék érte b.nőmmel
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 4 2013 09:29am
Quote (SnoopDogg @ 4 Jan 2013 16:24)
szakítanék érte b.nőmmel


screenshot megvan,
e-mailt küldöm

(remélem, nem basztad meg a kis srácot, aki udvarolt a párodnak - csak hogy legyen kihez bújnia a lánynak nélküled ;) )
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 4 2013 09:30am
Quote (TassassinHc @ Jan 4 2013 05:29pm)
screenshot megvan,
e-mailt küldöm

(remélem, nem basztad meg a kis srácot, aki udvarolt a párodnak - csak hogy legyen kihez bújnia a lánynak nélküled ;) )



simán felvállalom előtte : D

nem ment iskolába, legalábbis nőm ezt mondta : (
de ami késik...



This post was edited by SnoopDogg on Jan 4 2013 09:30am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145314541455145614571856Next
Add Reply New Topic New Poll