Quote (bajcli @ Jan 31 2013 02:15pm)
nekem amúgy az a kedvencem, amikor tassassin hc-t valaki leoltja, ő meg érzi, hogy ezt a rendkívül sajátos humorú, falrengetően vicces, sértéseket nem felvevő figurát kéne adni, de közben irl meg 180 a vérnyomása, és olyankor mindig ír valami kurva erőltetetten vicceskedő, de alig burkoltan sértő riposztot, amivel két szék közül mindig sikerül a pad alá seggelnie
ma gndoltam rád bajcli