d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1145214531454145514565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 31 2013 07:15am
nekem amúgy az a kedvencem, amikor tassassin hc-t valaki leoltja, ő meg érzi, hogy ezt a rendkívül sajátos humorú, falrengetően vicces, sértéseket nem felvevő figurát kéne adni, de közben irl meg 180 a vérnyomása, és olyankor mindig ír valami kurva erőltetetten vicceskedő, de alig burkoltan sértő riposztot, amivel két szék közül mindig sikerül a pad alá seggelnie
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:15am
tfw tegnap -5fok ma +10 és ezer km/h szél...

jo az időjárás, jah és nyakig érő sár
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 07:16am
Quote (bajcli @ Jan 31 2013 02:15pm)
nekem amúgy az a kedvencem, amikor tassassin hc-t valaki leoltja, ő meg érzi, hogy ezt a rendkívül sajátos humorú, falrengetően vicces, sértéseket nem felvevő figurát kéne adni, de közben irl meg 180 a vérnyomása, és olyankor mindig ír valami kurva erőltetetten vicceskedő, de alig burkoltan sértő riposztot, amivel két szék közül mindig sikerül a pad alá seggelnie


ma gndoltam rád bajcli
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:17am
Quote (Vismajor @ Jan 31 2013 02:16pm)
ma gndoltam rád bajcli


én is olyan jót recskáztam :rolleyes:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 07:18am
Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 02:17pm)
én is olyan jót recskáztam  :rolleyes:


azt most fogok, és nem bajclira fogok gondolni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2013 07:18am
Quote (Inakwo @ 31 Jan 2013 15:15)
tfw tegnap -5fok ma +10 és ezer km/h szél...

jo az időjárás, jah és nyakig érő sár


en kiultem a kertbe napozni egy kicsit, szerintem nagyon kellemes ido van most
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 31 2013 07:19am
Quote (Vismajor @ Jan 31 2013 02:18pm)
azt most fogok, és nem bajclira fogok gondolni


ez obv fake post, mindenki bajclira gondol amikor recskázik
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 31 2013 07:19am
tfw harag
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2013 07:20am
Quote (jarabekg @ Jan 31 2013 02:19pm)
ez obv fake post, mindenki bajclira gondol amikor recskázik


Nekem jobb materialom van

































































Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 31 2013 07:22am
Quote (RRC @ 31 Jan 2013 14:18)
en kiultem a kertbe napozni egy kicsit, szerintem nagyon kellemes ido van most


jo idő lenne de nálunk kurva nagy szél van

btw ez nem igazán normális idő ilyenkor
Go Back To Magyar Topic List
Prev1145214531454145514565001Next
Closed New Topic New Poll