Quote (tevetava @ 12 Oct 2012 16:52)
miért lenne elbaszott? teljesen jól counterelhető, ha van egy kis eszed
pvzben mondjuk tenyleg balanceos volt, mert retardaltnak kell lenned ahhoz, hogy felstackeld mindenedet, meg eddig mas countere nem is nagyon volt a broodlord infestornak.
pvt-ben lett volna retardalt hotsban, mert az kb elkerulhetetlen, hogy ne clumpold fel a vikingeket raveneket, ha microzol is, nem csak 1a.